Ти вже, напавне, багато чув про нашу школу Zero Waste School? Чи може брав участь? А сортувати вмієш? Давай ми тебе навчимо!

Наш досвід і наші проекти – це гарні підказки і готові рішення, які можуть бути використані  у навчальних закладах, громаді та навіть просто в тебе вдома.

«Еко-шпаргалка» — велика інформаційно-просвітницька програма, яку створили Coca-Cola з Klitschko Foundation за підтримки гранту Фундації Coca-Cola. Вже другий рік поспіль ми збираємо тисячі школярів та вчителів по всій Україні щоб навчити правильно поводитися із відходами та запроваджувати культуру сортування в їхніх громадах. Головними героями програми стали персонажі Робот Зеро, Русалка Маринка, Голуб Роберт, Павучиха Поліна та Черв’як Леонід. «Еко-шпаргалка» — це твоя підказка, твоя шпаргалка у «Світ Без Відходів».

Тут ми зібрали для тебе усе найкорисніше для успішної здачі еко-екзамену. Ти можеш завантажити зображення наших героїв та навчальні плакати, щоб ніколи не забувати основні правила сортування відходів.

І звичайно, наші відео! З «Україною БЕЗ сміття» ми підготували навчальні відео — інструкції з сортування. Дивись їх на нашому YouTube-каналі та підписуйся на нас, щоб не пропускати корисної інформації.

5 принципів Zero Waste:

Завантажуй плакати щоб запам’ятати усі принципи сортування:

Голуб Роберт завантажити

Павучиха Поліна завантажити

Робот Зеро завантажити

Червяк Леонід завантажити

Русалка Марина завантажити

 

Дивись наші навчальні відео: