У 2016 році Фундація Coca-Cola і The Coca-Cola Company спільно пожертвували на потреби більше ніж 230 громадських організацій понад $106 млн.

Ці кошти отримали організації, які опікуються проблемами громад у більш ніж 200 країнах світу. 97% пожертв були надані в рамках пріоритетних напрямів зі сталого розвитку The Coca-Cola Company: посилення ролі жінок в суспільстві, збереження водних ресурсів і підтримка здорового способу життя.

До речі, пожертвувана у 2016 році сума складає 1,2% операційного прибутку The Coca-Cola Company. Тобто, компанія навіть перевершила свою публічну обіцянку пожертвувати щонайменше 1%.

"Це велика честь – підтримувати місії стількох важливих організацій", –  вважає Хелен Сміт Прайс, президент The Coca-Cola Foundation. – “Лише працюючи разом, ми отримуємо можливість змінювати життя".

Основні напрямки пожертвувань

Вода: відновлення води, збереження водних ресурсів, повторне використання води, освіта про відповідальне ставлення до водних ресурсів – $27 млн.

Жінки: посилення ролі жінок в суспільстві, підтримка жінок-підприємців – $7 млн.

Добробут: активний і здоровий спосіб життя, розвиток освіти і культури, боротьба з ВІЛ/СНІД – $38 млн.

Які проекти підтримує Coca-Cola в Україні

Як уже згадувалося, збереження та відновлення водних ресурсів – важливий напрямок соціальної активності кампанії. Саме тому у 2015 році Coca-Cola опікувалася Бієнковими плавнями, де вдалося відновити 2 000 000 м3 води.

А 2016 року було відновлено систему Кардашинських озер в Херсонській області. Це одинадцять озер, які з’єднуються з Дніпром каналом, завдяки чому відбувається водообмін. Їх довелося рятувати, бо канал не прочищували багато років і вся екосистема порушилася. Це спричинило підтоплюваність регіону, а також зникнення з озер рідкісних птахів.

Тобто, екологічні ініціативи  Coca-Cola мають на меті не лише відновлення прісних водойм, а й охорону їхньої флори і фауни. Реалізуються вони у співпраці з Товариством охорони птахів. 

Посилення ролі жінок в суспільстві – також серед пріоритетних напрямів соціальної роботи кампанії в Україні цього року. Реалізовувати задумане Coca-Cola планує разом зі своїм багаторічним партнером – Фондом “АНТИСНІД” .

У 2016 році Фундація в партнерстві з Фондом Олени Пінчук “АНТИСНІД” продовжувала реалізовувати проект Safe Connection, метою якого є просвітницька діяльність серед молоді щодо проблеми ВІЛ/СНІДУ.

В його  рамках, наприклад, відбувся забіг “Кілометри добра”. А ще ви, мабуть, пам’ятаєте чудові футболки Fashion AID з принтами #CokeBottleStory з нагоди святкування 100-річчя культової пляшки Coca-Cola. Усі кошти від продажу колекції спрямовують на благодійні проекти Фонду. 

Крім того, Фундація продовжує співпрацювати з Національним олімпійським комітетом та підтримувати Спеціальну Олімпіаду, яка об’єднує більше 18 тисяч атлетів із вадами розумового розвитку по всій Україні.

Ще один важливий соціальний проект в Україні – “Клич друзів – граймо разом“, який реалізовується в партнерстві з Фондом Кличко. Його мета – відновити спортивну культуру серед підлітків і традиції дворового спорту.

Співпраця почалася ще в 2006 році, минулого року вона успішно продовжувалася. За цей період вдалося встановити вже більше  180 спортивних майданчиків у загальноосвітніх школах по всій Україні.

До речі, на цей рік планується ще один важливий проект для школярів, пов’язаний з розподіленням сміття. Реалізовувати його почнуть вже в березні. 

Про Фундацію Coca-Cola

Фундація Coca-Cola – це підрозділ The Coca-Cola Company, що зосереджений на благодійності. Із початку свого існування у 1984 році Фундація виділила більше $909 млн на підтримку соціальних ініціатив і цілей сталого розвитку по всьому світі.

Тут можна детальніше дізнатися про гранти Фундації.