Продовжуємо розповідати про наші 25 неймовірних років в Україні. Історія — тут, а далі — про маркетингові акції, які ви точно маєте пригадати.

За весь цей час було багато акцій та кампаній, більшість з яких ми пам’ятаємо досі, наче це було вчора. А Різдвяний караван Coca-Cola вже став символом Нового року й в Україні, і тепер взимку всі чекають на зустріч з ним та на подарунки.

Здається, нещодавно, а насправді аж в 2005 році у нас стартувала глобальна маркетингова компанія «Живи з Кока-Кола — радість навколо». Вона вчила нас всіх радіти життю, бачити хороше у будь-якій ситуації, насолоджуватися, танцювати, спілкуватися — і все це з улюбленим напоєм.

У 2008 році ми всі робили «Бррр» у найсильнішу спеку, побачивши нову рекламу з прохолодною пляшкою Coca-Cola, а також спостерігали за «Чарівною фабрикою». Це той самий ролик, а точніше цілий анімаційний фільм, що отримав безліч нагород. В основі сюжету —  пригоди мешканців «Чарівної Фабрики», котрі працюють над виробництвом Coca-Cola. Це Аеросвинтуси, Цьомчики, Трударі, Кришкарі, Пінґи, Вогнеборці, Бульбаші, Летуни, Лабухи, Кокаколки та багато інших.

Щоразу, як до щілини автомату опускається монета, лунає гучний сигнал, скликаючи всіх до роботи.

Стільки років пройшло від часу створення цього фільму, а у нас нічого не змінюється — магія триває.

Також цей рік запам'ятався різноманітними акціями, приуроченими до футбольного чемпіонату ЄВРО-2008, та першою sms-акцією в історії бренду в Україні. А вже наступного року Coca-Cola запустила акції «Візьми додому Coca-Cola — створи настрій» та «Життя повне вражень». І тоді ж була створена перша національна Bluetooth-активація в університетах країни.

Фото: Дмитро Корєнєв

У 2010 році завдяки Coca-Cola українські споживачі змогли побачити Кубок світу FIFA. А сам напій уже отримав новий слоган — «Бадьорррррить!».

Взагалі у Coca-Cola довга історія, пов’язана з футболом. Наприклад, 2012 року маркетингова кампанія «Шаленій від футболу» зібрала понад 5 мільйонів кодів, які виграли 600 000 призів.

І, звісно, одна з найновіших глобальних кампаній, яка особливо запам’яталася, — «Розділи радість з Coca-Cola», що стартувала в 2015 році. Адже всі ми наполегливо шукали пляшки зі своїми іменами чи цікавими слоганами на етикетках.

А цього року в рамках Стратегії Єдиного бренду Coca-Cola Light, Zero та Classic з’явилися на полицях в упаковках з новим дизайном.

І звісно, у нас є продовження історії — про важливі соціальні проекти, які ми підтримували.