Наше свято все не закінчується, але ж і наша подорож триває! Ми вже трохи розповіли про історію та маркетингові акції, а тепер пишемо про те, чим ми особливо пишаємося. 

Система компаній Кока-Кола інвестує не лише в маркетинг та дистрибуцію та інші бізнес-процеси, а і в соціальні проекти.

Один із важливих напрямів роботи в рамках нашої соціальної відповідальності — збереження водних ресурсів. Логіка проста: для виробництва напою потрібна вода, тому компанія відчуває свою відповідальність за стан води в цілому світі. Через це вже декілька років Coca-Cola відновлює екосистему водойм в Україні. А збереження води — це збереження життя. І тому на раніше занедбані та вимерлі Бієнкові плавні та Кардашинські озера повертаються унікальні птахи.


Як відомо, для глобальних змін потрібно діяти локально, особливо коли йдеться про екологію. Тому ми не лише підтримуємо великі проекти, а й, наприклад, уже 12 років поспіль влаштовуємо Зелений день для співробітників компанії. На останньому ми висадили 250 дерев та кущів на території заводу, що, сподіваємося, будуть рости разом з нами.

Вже більше 20 років Фундація Coca-Cola продовжує співпрацювати з Національним олімпійським комітетом та підтримувати Спеціальну Олімпіаду, яка об’єднує понад 18 тисяч атлетів із вадами розумового розвитку по всій Україні.

????????, Mykolayivs'ka Oblast', Ukraine

Ще один важливий соціальний проект в Україні — «Клич друзів — граймо разом», який реалізовується в партнерстві з Фондом Кличко. Його мета — відновити спортивну культуру серед підлітків і традиції дворового спорту.

Співпраця почалася ще в 2006 році, і за цей період вдалося встановити вже більше 180 спортивних майданчиків на прибудинкових територіях, у сільських громадах та у загальноосвітніх школах по всій Україні.


Також ми можемо звітувати по 30 успішних проектів разом з фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» та профорієнтацію підлітків з дитячих будинків.


Але це все ще далеко не підсумки, адже історія Coca-Cola в Україні продовжується, а наші цілі щороку стають ще амбітнішими! Головне — відчувати, що ми йдемо правильним шляхом.