Вечірка це завжди веселощі та радість. Та нові ідеї ніколи не бувають зайвими. Ось 3 креативні ідеї, що дозволять зробити вашу вечірку ще більш цікавою та незабутньою(у гарному сенсі цього слова).
1.    Квест з пошуком скарбів. Якщо ваша вечірка проходить за містом, де є достатньо місця для динамічного квесту, то ця ідея чудова можливість задати темп всьому заходу та забезпечити гарний настрій всій компанії. Гостей можна розділити на декілька команд, кожній видати карту з зашифрованою вказівкою, куди відправлятися на пошуки. А в якості «скарбу» може бути будь-що, варто лише гарно покреативити: смішні шкарпетки членам команди-переможця, цукерки чи весь запас Кока-коли на всю вечірку:)
2.    Тематична кіновечірка. Якщо ваші друзі завзяті кіномани, то слід звернути увагу на цей варіант, коли основний елемент спільного дозвілля компанії це перегляд та обговорення улюблених кінофільмів. Для більшої атмосферності варто передбачити відповіний дресс-код для гостів та стилізацію вечірки. Так, якщо переглядаєте фільми про «Месників» чи «Людей - Х», нехай кожен знайде собі супергероя до вподоби та перевтілиться у цей образ. Або ж якщо ви фанати старих бойовиків про американських гангстерів та Аль Капоне, то алкогольні коктейлі або слід взагалі виключити з меню(жорстокий «сухий закон»), чи розливати їх виключно в чашки для чаю і кави(щоб всюдисуще ФБР не викрило та не звинуватило в бутлегерстві).
3.    Нестандартні локації. Ви вже, мабуть, думали про те, що ваша маленька однокімнатна квартира у хрущовці це найоптимальніше місце для драйвової вечірки? Як варіант, можна винайняти на день будиночок за містом або невелику яхту, на якій і провести тусовку з друзями. У випадку з яхтою вечірку вдасться сумістити з міні-подорожжю по річці чи озеру, що класно. Головне заздалегідь переконатись, що ні в кого немає морської хвороби, бо вийде неприємний казус. Такі «виїзні» варіанти можуть обійтись дорожче, але економлять масу нервів. Наприклад, ви можете більше не хвилюватись про  те, які філігранні дипломатичні ходи здійснити, щоб переконати ваших сусідів не викликати міліцію через голосну музику у дві години ночі. До того ж, нестандартна локація викликає відчуття новизни та більше позитивних емоцій. А інвестиції у емоції завжди вигідні.
А ось вам одна дуже кльова ідея та порада. На вечірці де є не тільки близькі друзі буде круто пити з іменних пляшок Coca-Cola — щоб запам'ятати як кого звати. Адже бейджи на вечірці зовсім не в тему :)