На фоні захоплення естетикою 20-х і 30-х в моду повернулися чоловічі аксесуари, про які випадковим чином забули. Але ці аксесуари довели своє право на існування у чоловічому гардеробі!
У цій статті ми розповімо, які аксесуари повинен мати сучасний чоловік, котрий слідкує за своїм стилем та має смак.
Запонки
cufflink
Джерело зображення: pinterest.com

Запонки з'явилися в XVII столітті. Тоді вони прийшли на зміну шнуркам-стрічкам, якими зав'язувалися рукава. Перші запонки були схожі на ґудзики, від яких тягнувся ланцюжок, котрий протягували в прорізи на манжетах. Незабаром міцні монолітні ніжки замінили собою ланцюжки. Час йшов, мода мінялася, ставала більш зручною і практичною, і запонки в повсякденному чоловічому гардеробі сьогодні майже витіснені ґудзиками, які гарантують надійну застібку. Майже, але не зовсім.
Запонки - це аксесуар, унікальний як раз таки тим, що особливих обмежень у їхньому виборі немає. З найофіційнішим костюмом будуть доречні запонки найіронічнішого дизайну. Це, мабуть, єдина свобода, яка допустима в діловому дрес-коді.
Шпилька для краватки
Pin
Джерело зображення: stitchedandstitched.com

Заколоті шпилькою комірці були дуже популярні у тридцяті роки ХХ століття. Поступово цей звичай зійшов нанівець, але зараз знову входить в моду.
Завдяки цим шпилькам чоловіки вирішили декілька проблем - як зробити так, щоб куточки не стирчали, а вузол краватки було б добре видно. А ще така штука додає краватці шляхетний вигин.
Затискач для краватки
tie-clip
Автор зображення: MAURO CATEB

Цей аксесуар використовується чоловіками вже багато років. Хоча затискачі бувають всіляких стилів і форм, їхня мета одна - не дати вашій краватці зіпсувати вам життя. Вони не дають йому майоріти на вітрі і ставати інгредієнтом страви, якщо ви нахилитесь вперед за обідом. До того ж, затискач надає вам індивідуальності, і люди обов'язково помітять ваш стиль і тонкий смак.
Дві найголовніші поради:
1)      затискач для краватки повинен бути розташований між третім і четвертим ґудзиком сорочки. Не нижче і не вище;
2)      він не повинен бути ширшим, ніж сама краватка.
Бутоньєрка
boutonier
Джерело зображення: pinterest.com

Образ елегантного джентльмена кінця XIX - початку ХХ століття немислимий без бутоньєрки. Здавалося б, такий маленький штрих - квіткау петлиці, а відразу стає зрозуміло: людина впевнена в собі і в своєму смаку.
Вибір свіжої бутоньєрки був таким же важливим для денді, як вибір пари черевиків. «Добре підібрана бутоньєрка - єдиний зв'язок між мистецтвом і природою», - говорив О. Уайльд, котрий сам епатував громадськість гвоздикою в петлиці.
Що стосується дня сьогоднішнього, то не треба думати, що чоловік може приколювати квітку тільки до весільного костюму. Зараз їх надягають і з декоративною метою, ефектно доповнюючи краватку і нагрудну хустку. Бутоньєрка дозволяє надати образу завершеності, поставити яскраву крапку.
 «Жінки женуться за модою, чоловіки за стилем, стиль не підвладний часу»
Доменіко Дольче, "Дольче і Габбана" (Dolce & Gabbana)
Чоловіки, будьте стильними ;)