Коворкінги — новий спосіб організації роботи, що з кожним роком стає все більш популярним у всьому світі. Вони постійно розвиваються, пропонуючи все більше послуг та сервісів своїм членам. По-суті, сучасні коворкінгові простори — це не просто приміщення, де можна попрацювати в комфортних умовах, а цілі спільноти зі своїми ритуалами, заходами і своєю філософією. А зараз ми познайомимо вас з 5 особливо оригінальними коворкінгами.
Brooklyn
Джерело зображення: siliconbayounews.com

1.    Brooklyn Boulders (США, Сомервілль). Цей нестандартний коворкінг створено для тих, хто впевнений, що продуктивна інтелектуальна праця неможлива без інтенсивних фізичних навантажень. Значну площу у приміщенні займають численні альпіністські стінки різної висоти та рівнів складності. Ті, хто ніколи не займались цим видом спорту, можуть замовити заняття з досвідченим інструктором і також долучитись до альпінізму. Але і без лазання по стінам у Brooklyn Boulders є чим зайнятись, адже в цьому коворкінгу можна знайти бігові доріжки, інші спортивні тренажери та навіть відвідати заняття з йоги. За словами Джеса Левіна, співзасновника Brooklyn Boulders, філософія полягає у тому, щоб розмити кордони між роботою, життям та грою.
Ціни: день: 25$; місяць: 115$; рік: 1150$.
Green_spaces
Джерело зображення: cynthiaord.com

2.    Green Spaces (США, Денвер). Цей коворкінг у своїй діяльності декларує масштабну соціальну місію і надає місце для роботи виключно тим, хто займається суспільно важливими проектами. Наприклад, у сфері екології чи благодійності. Підбирає проекти особисто засновник Дженні Невін. Навіть офіс функціонує у строгій відповідності до «зеленої» філософії компанії: електроенергію у приміщенні  забезпечують 160 сонячних батарей, розташованих на даху будівлі, а у оздобленні приміщень використовуються виключно екологічні матеріали.
Ціни: місяць: від 75 до 395$ залежно від абонементу.
Aalto_Venture
Джерело зображення: behance.net

3.    Aalto Venture Garage (Фінляндія, Експоо). Як відомо, чимало мега-успішних бізнесів розпочинались буквально в гаражі. Цей фінський коворкінг вирішив не відходити від традицій і розмістився у велетенському гаражі на 1500 квадратних метрів при кампусі університету Аальто у місті Експоо. Концепція закладу – ефективно поєднувати роботу і відпочинок. Так, наприклад, у сауні можна не лише погрітись та розслабитись, а і провести продуктивний мозковий штурм, занотувавши результати на настінному фліпчарті спеціальними вологостійкими маркерами. Цікаво також і те, що річний абонемент для команди до 3 людей є безкоштовним.
Ціни: рік(для команди<4 людей): безкоштовно, додаткове місце - 100 євро.
Paragraph
Джерело зображення: yaminatoday.com

4.    Paragraph (США, Нью-Йорк). Коворкінг зазвичай розуміють як такий собі фановий відкритий простір, де збираються люди різних професій та діляться своїми напрацюваннями. Paragraph – дещо інший тип коворкінгу. Це вузькоспеціалізований заклад для письменників. Кожне робоче місце – невеликий закритий кабінет, що створює відчуття відокремленості і спокою, сприяючи продуктивній праці. Окрім робочої зони є і зона відпочинку, де можна поспілкуватись з колегами та випити кави. У Paragraph регулярно проходять лекції успішних письменників, літературні вечори та зустрічі з видавцями.
Ціни: місяць: від 98 до 183$ в залежності від типу абонементу.
BetaHaus
Джерело зображення: betahaus.com

5.    BetaHaus (Німеччина, Берлін). Цей берлінський коворкінг вирізняється розмаїттям робочих місць, обладнаних на будь-який смак та для будь-яких потреб, а також першокласною інфраструктурою. Коворкери можуть обрати звичайне «офісноподібне» робоче місце або окремий кабінет для стартап-команд. У разі необхідності можна скористатися спеціалізованими робочими зонами: майстернею для роботи по дереву чи лабораторією апаратного забезпечення. В останній одразу ж можна виготовити робочий зразок продукту на 3-D принтері. Ще у BetaHaus можна провести мозковий штурм або послухати майстер-клас у невеликому амфітеатрі.
Ціни: день: 12 євро; місяць: 149-229 євро залежно від абонементу.