У парі багато продуктів примножують свої сильні сторони. Це може бути не тільки надзвичайно смачно, але і дуже корисно. Пропонуємо тобі 5 апетитних дуетів, які подарують особливе задоволення твоїм смаковим рецепторам і душі.

Кава та шоколад

Кава та шоколад

Джерело: stuffpoint.com

Немає жодної причини відмовляти собі у цьому задоволенні, якщо вживати його в міру. Декілька шматочків чорного шоколаду разом з філіжанкою запашної кави простимулюють утворення гормону щастя, ендорфіну, з подвійною силою.

Кофеїн покращує роботу мозку і підвищує пильність. Комбінація ж флавоноїдів та глюкози, які містяться в шоколаді, дозволяє краще запам'ятовувати інформацію, швидше аналізувати і приймати рішення. Ідеальне поєднання! Особливо якщо попереду важливий день.

Зелений чай та лимон

Зелений чай та лимон

Джерело: eblogfa.com

Одні з найбільш відданих шанувальників чаю – жителі Японії. А вони, як відомо, відрізняються своєю довготривалістю життя.

Читай про новий Nestea зі смаком лимона та лайма

Nestea зі смаком лимона та лайма

Дослідники приписують катехінам, потужним антиоксидантам, що містяться у листі чаю, корисні для здоров’я захисні властивості. Проблема в тому, що близько 20% цих відносно нестабільних речовин випаровуються, коли ти заварюєш чай. Щоб отримати більше користі, поклади в чашку скибочку лимона. Вітамін С допоможе засвоїти в 13 разів більше антиоксидантів.

Яловичий стейк та розмарин

Яловичий стейк та розмарин

Джерело: rustybellpub.cz

Яловичина, приготована ​​на грилі, дуже корисна. Порція з 150-200 г м'яса постачає організм необхідними для серця і мозку жирними кислотами омега-3, а також цинком, що зміцнює кістки.

Щоб уникнути канцерогенних сполук, які утворюються при смаженні на вугіллі, м'ясо краще спочатку замаринувати в спеціях. Для цього добре підійде багатий антиоксидантами розмарин. Якщо використовувати його для маринаду, стейк буде менше обвуглюватися і значно зменшиться кількість шкідливих речовин, що виникають в процесі смаження.

Яйця та апельсиновий сік

Яйця та апельсиновий сік

Джерело: shopify.com

Якщо ти не часто їж м'ясо, то принаймні не забувай вводити в свій раціон яйця. Жовток містить залізо – мінерал, який допомагає людині боротися із втомою та поганим настроєм. А щоб залізо більш ефективно засвоювалося твоїм організмом, випий склянку апельсинового соку, багатого на вітамін С. З його допомогою організм абсорбує більшість заліза з продуктів, які ти вживаєш.

Оливкова олія та овочевий салат

Оливкова олія та овочевий салат

Джерело: miracleskinnydrops.com

Ні для кого не секрет, що оливкова олія – ​​джерело омега-3 жирних кислот, які знижують рівень холестерину і ризик серцевих захворювань. Але це не вся його цінність. Оливкова олія допомагає засвоїти в 3 рази більше антиоксидантів, каротиноїдів, лікопіну та бета-каротину, що містяться у свіжих овочах. Саме в компанії з рослинними жирами вони працюють краще за все.

А які твої улюблені смаки?

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!