Якщо ви побачили бородача у завужених штанях, хлопця у рожевому костюмі-трійці,  літнього пана у ексцентричному жилеті та сорочці, чоловіка з витончено зав’язаною шийною хусткою та кольоровими шкарпетками — вітаємо, ви у Флоренції на виставці чоловічої моди Pitti Uomo, де представлене найбільш трендове та модне чоловіче вбрання. Чого там тільки немає — метелики та краватки з неймовірними візерунками, вінтажні піджаки та пальта, броґи та лофери. Де ще у світі можна знайти таку кількість стильно вдягнених чоловіків? Тільки в Італії.
Отже, сьогодні ми розповімо про цьогорічні чоловічі тренди.
1. Натуралізм
Rich_old_man_with_beard
Автор зображення: James Cunningham

Максимум натуральних тканин — вовна, бавовна, льон.
Спокійні та природні кольори – болотний, хакі, сірий та коричневий.
До речі, у моду знов прийшов вельвет у широку смужку!
2. Кросівки
Two_perfect_men
Автор Зображення: Megan Kay Sadler

Приємною новиною для чоловіків стане обов'язкова наявність у повсякденному гардеробі кросівок. Найчастіше, така пара взуття виконана зі шкіри та доповнена білою підошвою. Таке взуття буде чудово поєднуватися з короткими брюками-чінос і звичайними джинсами.
Спорт органічно вплітається у цей стиль і стає невід'ємною частиною нової чоловічої моди! 
3. Капелюхи
Ukrainian_proud_man
Автор зображення: Iosif Minevich

Хто б міг подумати, що такий атавізм, як капелюх, знов повернеться на чоловічі голови J
Але це сталося. Широкополі капелюхи, канотьє, фетрові капелюхи, кепі та капелюхи-котелки — ось які головні убори ви побачите у 2015.
Будемо сподіватися, що мода не повернеться до циліндрів!
4. Аксесуари
The_story_of_four
Автор зображення: Mayor Roma

У аксесуарах майже нічого не змінюється. Від строкатих шкарпеток і краваток – до годинників, парасольок та рукавиць, які частіше за все носять не на руках, а у задній кишені штанів. Гвардія модників продовжує експлуатувати роками відпрацьовані прийоми: одягає черевики різних кольорів, нібито недбало пов'язує навколо шиї шарфи і годинами підбирає хустку, гідну того, щоб опинитися в нагрудній кишені. Повинно ж щось бути вічним в нашому мінливому світі :)

5. Окуляри

У моді все циклічно: ось і настав час для вінтажних оправ. І чим старіше вона буде виглядати, тим краще! Абсолютно не важливо, у що ви вдягнені — трійка з лоферами чи джинси та кросівки, вони будуть гармонічно виглядати з будь-яким вашим одягом.
The_Horn_glasses_Great
Автор зображення: La Gatta Ciara

І на останок. Чоловіки, чи знаєте ви, що жінки бачать і сприймають світ через деталі? Тож будьте до них уважними!  :)