Осінь надихає на чудові відкриття і веселі пригоди. Однак задоволення буде ще більшим, якщо це робити разом к Coca-Cola. Смачна, освіжаюча – вона додасть особливого смаку будь-якій події.

1. Полювання на яблука

Найкраща осіння забава – ловля яблук. Але для цього потрібна компанія. Візьми великий алюмінієвий баняк і залий його водою (або не пошкодуй для цього Coca-Cola). Опусти в посуд з рідиною великі червоні яблука. Руки заведи за спину і спробуй заманити яблуко в пастку, а потім зубами вкусити те, що попалося. Обов’язково знімай це на відео і поділись ним з друзями. Примітка: ніколи не використовуй для гри картоплю фрі чи м’ясо блакитного краба :)

2. Маскарадний костюм на Хелловін

Чортеня

Джерело: pixabay.com

Що може бути страшніше і веселіше ніж вбрання на Хелловін. Зазвичай до цієї події готуються ретельно і пристойні костюми орендують заздалегідь. Але ж можна і пофантазувати, наприклад, з вбранням вампіра, намастивши кетчупом рот, чи привида – для цього згодиться і біле простирадло. А скільки ще є чудових образів! Готовий? Вперед до друзів. Гаманець або життя! Гукай поки не відчинять двері і не пригостять пляшкою «Кока-Коли».

3. Ліхтар з гарбуза

Гарбуз

Джерело: coca-colacompany.com

Нейрохірурги починали саме з цього :) Візьми гладенький жовтогарячий плід і спочатку намалюй на ньому очі, рот, ніс чи інший візерунок, що ти хочеш зробити на гарбузі. Потім ретельно підбери гострий скальпель чи ніж, і обережно, крок за кроком, не поспішаючи, попиваючи холодну Coca-Cola, виріж усмішку на обличчі свого «пацієнта». Залишається запалити свічки і встановити їх всередину гарбуза. То ж до Хелловіну ти готовий!

4. Прибирання листя

Листя

Джерело: coca-colacompany.com

Згрібання листя вимагає одного простого правила: Ніколи, чуєш? Ніколи! Не залишай граблі на газоні, поки на деревах є інше листя. Вони будуть і далі падати, а за ними ти не помітиш граблі. А тепер влаштуй гру! Збери все листя в одну купу. Вийде м’яка і пухка перина. На ній можна стрибати, засипати себе листям і розважатися. У перерві між веселощами у пригоді стане пляшка улюбленого напою.

5. Барбекю-вечірка

Барбекю

Джерело: pixabay.com

Восени так хочеться погрітись біля вогнища, спостерігаючи як полум’я з’їдає жовте листя. То ж саме час розпалити багаття, зробити сосиски на грилі і посмажити машмеллоу. Воно таке прикольне! І особливо смакує разом з Coca-Cola.

При будь-якій нагоді «Кока-Кола» стане у пригоді! Щасливої осені!

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!