Кожного тижня ми чуємо про нові відкриття і сучасні технології. Їх так багато, що навіть неможливо осягнути все те неймовірне, що відбувається навколо нас і змінює наш світ і життя, бажаємо ми цього чи ні. Однак щоб відчути їх присутність у своєму житті не потрібно чекати десятки років. Багато з них вже готові до використання саме зараз!

Система «Розумний дім»

Система «Розумний дім»

Джерело: business-m.eu

Дім, який готує для тебе каву, зустрічає після роботи улюбленою мелодією, наливає ванну з піною, контролює комфортний клімат, знає коли жалюзі краще підняти, а коли опустити. Що це: мрія чи фантастика?

Насправді, це реальність, що можлива за допомогою системи рішень «розумний дім». Завдяки ній у тебе ніколи не буде переживань з приводу того чи вимкнув ти праску і закрив кран. «Розумний дім» потурбується про це, а також про економію коштів, завдяки керуванню електроенергією та обігрівом дому.

Уся можлива техніка в домі виводиться на екран монітора Smart house. Керувати такою системою можна як за допомогою пульту, так і з мобільного пристрою, навіть якщо ти знаходишся в іншій країні.

Безпілотні авто Google

Безпілотні авто Google

Джерело: unian.net

Пошукова система Google, якою щодня користуються мільйони інтернет-юзерів, пішла далі електромобілів «Тесла» і впевнено просуває свою технологію безпілотного авто. Як же вона працює?

Водій, як завжди, сідає на своє звичайне місце, але при цьому автомобіль бере на себе функцію управління рульовим колесом, перемиканням передач, гальмами, використовуючи при цьому виключно комп'ютерне програмування.

Тобі потрібно лише задати кінцевий пункт прибуття, а комп'ютер сам визначить маршрут. Зниження числа аварій на дорозі, зменшення енерговитрат та збереження навколишнього середовища − ось основне завдання безпілотних автомобілів Google.

3-D друк

3-D друк

Джерело: onfeature.com

3D-принтер − одна з найбільш революційних технологій останніх років. Тепер з його допомогою можна надрукувати абсолютно все. Головне мати потрібні інгредієнти.

Вже сьогодні 3D-принтер стає невід'ємною частиною науки і техніки. Завтра він буде в кожному будинку!

Необхідна нова шафа, стілець чи навіть дім? Тоді вмикай апарат. Але йому під силу не лише це. 3D-принтери починають активно використовувати у друкуванні протезів та людських органів. І хоча поки у тестовому режимі, медики кажуть, що це лише питання часу.

Окуляри віртуальної реальності

Окуляри віртуальної реальності

Джерело: 512tech.com

Завжди хотів подорожувати, не витрачаючи багато часу, грошей та енергії? Це трохи складно, але з технологією віртуальної реальності (VR), можливо все.

Так, не виходячи з дому, ти можеш поринути у води річки Колорадо або опинитись у Норвегії і помилуватись полярним сяйвом.

Але це не всі можливості віртуальної реальності. Технологія дає людям той вау-ефект, який дозволяє отримувати новий рівень вражень, як свого часу показ фільму братів Люм'єр про прибуття поїзда.

Віртуальна реальність відкриває неосяжні можливості для людей творчих професій: архітекторів, дизайнерів, художників. А який переворот вона може зробити в сфері освіти! Це важко навіть осягнути.

Вакуумний поїзд Hyperloop

Вакуумний поїзд Hyperloop

Джерело: lastnews.com.ua

Світ не втомлюється розширюватися, і все частіше ми відчуваємо необхідність перебувати одночасно в двох місцях. Тому людство постійно шукає способи більш швидкого пересування. Один з кращих прикладів нових технологій в цій галузі – вакуумний поїзд Hyperloop.

Hyperloop − це проект підприємця Ілона Маска, засновника компаній SpaceX і Tesla. Це транспортна система, що складається із труб з сильно розрідженим повітрям, по яким переміщуються алюмінієві капсули.

Транспортний модуль здатний розганятися приблизно до 1200 км/год. Як очікується, в майбутньому поїзд зможе доставити людей з Лос-Анджелеса до Сан-Франциско усього за півгодини.

І це не єдиний подібний проект. В багажі компанії SpaceX: запуск космічної ракети, що змогла не лише злетіти, але й вперше в історії успішно сіла на Землю. І це величезний прорив для освоєння космосу людиною.

Ділися своїми думками  та враженнями у коментарях, знизу!