Бажаєте зробити ваше святкове побачення дійсно історичним? Вже гуглите всілякі пригоди для двох: політ на повітряній кулі, курси тайського масажу, китайської кухні або кераміки? Еван Марк Кац, особистий консультант, стверджує, що навіть зміна звичних маршрутів та пошук нових «ваших» місць додасть магії вашому святу.

Кац вважає, що краще додати декілька дрібничок до вашої звичної формули ідеального побачення, ніж намагатися придумати Найромантичніше-побачення-у-світі-про-яке-вона-розповідатиме-онукам, адже з останнім можна просто не вгадати. «Просто оцініть вашого партнера», – каже Кац – «наскільки його/її фізична форма чудова, наскільки він/вона креативні або консервативні». Саме від цього залежить вибір декорацій вечора.

Креативне побачення не має жодної цінності, якщо воно не до смаку вашій половинці. Наприклад, якщо ви запросите кохану стрибати з банджі, а вже на вишці дізнаєтесь, що вона боїться висоти, – це буде вашим останнім побаченням.

Але якщо ви добре знаєте вашого партнера, здивувати його/її буде дуже просто!

Творимо спогади

Але пробувати щось новеньке з вашою коханою людиною – це не обов'язково погана ідея! «Численні дослідження підтверджують, що нові враження та експерименти необхідні для того, щоб ваші взаємини залишалися яскравими впродовж довгих років» – каже Кац. «Так ви створите власну історію з яскравих та особливих моментів, які будуть лише між вами (ну… можливо ще найближчі друзі знатимуть про них), і які буде приємно згадати багато років потому».

Що ж робити, якщо ви на початку довгого шляху знайомства та побудови міцних стосунків? «Моя перша рекомендація – не запрошуйте об’єкт ваших захоплень на перше побачення 14 лютого – цей день має особливу історію, і очевидно що ваш обранець/обраниця вирішить, що ви чекаєте якщо не на рішучі дії, то хоча б на «зелене світло» для ваших подальших залицянь. Краще зачекайте день-два і оберіть для вашого першого побачення звичайний день».

«Якщо ж ви разом вже довго, використайте цей день для того, щоб «освіжити» ваші почуття, приділіть партнеру особливу увагу, будьте найромантичнішою особою в світі – адже цей день – справжнє святкування того, що ви – пара, єдине ціле. Дозвольте партнеру відчути це!» – рекомендує Кац.

Великі очікування

Девід Вайджент, шлюбний консультант, також дотримується думки, що цінність Дня Святого Валентина перебільшена. «Чому у цей вечір ви маєте платити майже вдвічі більше за вечерю у ресторані, якщо завтра ви зможете насолодитись тими же стравами за нормальну ціну? Тільки через те, що в них виступатиме колектив, що гратиме усім знайомі пісні про кохання (і добре, якщо нормально гратиме!)? Це доплата за очікування!»

І у позиції Вайджента є раціональне зерно, чи не так?

Для найбільш романтичних раціоналістів він рекомендує наступне: «Будьте іншими у День Святого Валентина, адже саме у цьому суть свята! Поважайте та кохайте свою половинку щодня, адже якщо у ваших взаєминах відсутні теплота, підтримка та ніжність, вони не зміняться на краще навіть якщо ви витратите $100 на вечерю.»

5 ідей побачень у День всіх закоханих

Влаштуйте собі «піжамний вихідний» у готелі

«Святкова вечеря – це так банально», – каже Вайджент – «краще зніміть номер у затишному готелі у вашому місті, замовте улюблену їжу у номер та валяйтеся у ліжку, переглядаючи фільм за фільмом… ну а потім відсипайтеся аж до полуденного чек-ауту.»

Час для танцювальних черевичків

«Візьміть уроки сальси разом» – рекомендує Вайджент – «це буде доволі незвичним і, головне, веселим досвідом для вас, особливо якщо ви не займалися танцями раніше.» Але це не обов’язково має бути сальса: танго, фокстрот, віденський вальс, свінг – все, чого ваша душа забажає. До речі, це побачення може мати продовження – ви відточуватимете свою танцювальну майстерність на паркеті щотижня ;)

Швидше за вітер

«Лютий – не найлегший місяць,а іноді ваше повсякденне життя нагадує справжню гонку. Використайте День усіх закоханих для того, щоб зняти стрес разом на біговій доріжці». Якщо спорт не є невід’ємною частиною вашого життя, візьміть декілька занять з тренером разом. Експерти запевняють, що спільні заняття спортом зміцнюють не тільки ваше тіло, але й стосунки.

Якщо ж перспектива провести день у спортзалі здається зовсім непривабливою, спробуйте визначити, хто з вас кращий водій на картинг-треку – це теж допоможе позбавитись стресу.

Хвилинка гурмана

«Відвідайте кулінарний майстер-клас удвох» – радить Вайджент. Навчатись чомусь новому разом – неймовірний досвід, який вас зблизить. Особливо, якщо після майстер-класу ви зможете насолодитися результатами власної роботи ;)

Якщо доступні кулінарні майстер-класи здаються вам занадто складними – чудовою альтернативою стане вечір дегустації вин.

Пориньте у стосунки

Бажаєте чогось дійсно особливого? Спробуйте уроки підводного плавання разом або нічне купання з дельфінами удвох. Прохолодна блакить басейну і можливість хоча б на секундочку наблизитись до літа в останній місяць зими подарують незабутні емоції і враження.

Приємного вам святкування!