Закрутилися на роботі, а травневі свята вже прийшли?  Не біда. Ми все зробили за вас!

Наша підбірка вдовольнить смаки як поціновувачів активного відпочинку, так і для тих, хто полюбляє більш спокійне проведення часу.  

1. Ретро-Круїз. Одеса. 7-8 травня

retrocruise

7 та 8 травня в Місячному сквері на Приморському бульварі в Одесі відбудеться 7-й фестиваль хорошого смаку і добрих традицій «Ретро Круїз». У перший день відбудеться велопарад, концерт, велике чаювання і вінтажний ярмарок. А на другий день всіх бажаючих запрошують розділити ретро-сніданок, взяти участь в велопрогулянці-екскурсії по старовинній Одесі, а також відзначитися на афтепаті. Ретро Круїз - аналог всесвітньо відомого «твідового» пробігу, який вперше відбувся в Лондоні в 2009 році. Сьогодні Tweed Run збирає шанувальників справжніх англійських традицій не тільки у Великобританії, але і в багатьох інших країнах світу.

2. Флюгери Львова. Львів. 6-9 травня

fluger

«Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США. Цього року «Флюгери Львова» стануть своєрідним продовженням «Львівського місяця» у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури. Щодня на «Флюгерах» виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми. Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

3. Всеукраїнський фестиваль писанок. Київ. 1 травня

pisanka

Незвичайна експозиція відкрилася за 7 днів до свята Пасхи - 23 квітня. У самому центрі Києва, на Софійській і Михайлівській площах, організовують грандіозний перформанс «Авторська писанка»: 374 крашанки висотою півтора метри розпишуть кращі майстри України.

У програмі свята конкурси, презентація всеукраїнської колекції писанок, а також традиційних і сучасних пасок, великодній ярмарок.

4. Кавовий фестиваль. Камянець-Подільський. 1-3 травня

kava

Кам'янець-Подільський невпинно приваблює туристів в будь-який час року, і 1-3 травня запрошує всіх любителів кави на фестиваль «Кам'янецька турка». Він проводиться щорічно, традиція почалася з того, що кам'янецькі майстри створили небачену гігантську турку. У ній варять 333 літри кави і пригощають всіх бажаючих. Організатори фестивалю запевняють, що вперше на території України кава з'явилася саме в Кам'янці. Кавове містечко розміститься на центральній площі Старого міста. У програмі фестивалю конкурси, пісні, танці. Уперед за кавою і сувенірами!

Звичайно ж, в Кам'янці-Подільському ви можете оглянути головну пам'ятку міста - старий середньовічний замок з неприступними вежами і стінами.

5. Фестиваль вогню, сакури і нарцисів. Ужгород. 2-3 травня

ужгород

Кам'янець-Подільський невпинно приваблює туристів в будь-який час року, і 1-3 травня запрошує всіх любителів кави на фестиваль «Кам'янецька турка». Він проводиться щорічно, традиція почалася з того, що кам'янецькі майстри створили небачену гігантську турку. У ній варять 333 літри кави і пригощають всіх бажаючих.

Організатори фестивалю запевняють, що вперше на території України кава з'явилася саме в Кам'янці. Кавове містечко розміститься на центральній площі Старого міста. У програмі фестивалю конкурси, пісні, танці. Уперед за кавою і сувенірами!

Звичайно ж, в Кам'янці-Подільському ви можете оглянути головну пам'ятку міста - старий середньовічний замок з неприступними вежами і стінами.