Міксуйте та куштуйте! 6 незвичних смакових комбінацій з усього світу, які вам точно захочеться скуштувати.
Полуниця з вершками, полуниця з шоколадом, полуниця з оцтом. Зачекайте! Як це з оцтом?
Зазвичай наші рецептори найкраще сприймають ті смакові комбінації, до яких ми найбільше звикли. Але існують абсолютно неочікувані поєднання,  які, навдивовижу, також чудово смакують. Чому так? Важко сказати, адже виявляється, наука смаку – дуже непроста річ.
Вчені виявили, що в європейських рецептах, зазвичай, поєднуються продукти, які мають спільні компоненти, натомість для рецептів Східної Азії такі поєднання не характерні. Нам чудово смакує як тайська, так і  італійська кухня, хоча за принципом поєднання інгредієнтів вони абсолютно різні, то в чому ж секрет?
Розгляньмо шість незвичних смакових комбінацій з різних країн світу. Нам вони можуть здатися дивними, але ними нікого не здивуєш на батьківщині.
1. Полуниця з бальзамічним оцтом
Цей класичний італійський десерт поволі набуває широкої популярності в світі. Його секрет в тому, що «вогняна» природа справжнього якісного бальзамічного оцту найкраще дає розкритися ніжним смаковим ноткам ароматних полуниць. Полуниці з бальзамічним оцтом смакують по-новому, але дійсно неперевершено.
2. Сир з медом
Ця комбінація поширена в гастрономічній традиції Середнього Сходу. Сир з медом там полюбляють їсти на сніданок. Отже, якщо опинитеся на Сході, то на сніданок вас радше за все почастують свіжоспеченим  хлібом з м'яким білим сиром та найсвіжішим медом, який тільки можна знайти.
3. Курятина з шоколадом
Повірте, це не просто привід заїдати шоколадом кожну страву, а класичний мексиканський рецепт соусу «моли». Він готується з використанням перців чилі, шоколаду або какао порошку та інших спецій і традиційно подається до курки.  Як не дивно, до складу багатьох рецептів іспанських соусів, що подаються до м'яса, також входить шоколад.
4. Яйце з буряком
Австралійський бургер став відомий у світі завдяки тому, що до його складу входить таке незвичне поєднання інгредієнтів, як смажене яйце і буряк. Це поєднання цілком традиційне для австралійської кухні і широко використовується в салатах та закусках, проте не зустрічається ніде за межами Австралії.
5. Кока-Кола з арахісом
Насипаємо солоні горішки у солодку холодну Кока-Колу і поволі смакуємо! Як не дивно, саме таке поєднання було дуже популярним протягом кількох поколінь серед жителів Півдня Сполучених Штатів.
6. І наостанок незвичне смакове поєднання від українців: солоні бочкові огірки з медом. Хто не пробував – дивується, а хто пробував – просить «Дайте дві!» Маючи на увазі дві порції, звісно. Адже однією ви цього разу точно не обмежитеся!
Смачного!