Осінь — час гучних прем’єр у кінопоказі. Тому неважко розгубитися у переліку зіркових назв та відомих акторів. Пропонуємо сім найкращих (на нашу думку) серіалів, які неможливо оминути в цьому сезоні.

«Сучасна любов» (Modern love) з Енн Хетевей, Amazon

Ідеальний ромком для осені. Перший сезон складається з 8 епізодів, кожен з яких розповідає про любов і взаємовідносини різних пар. Всі історії взяті із реального життя, а точніше з колонки New York Times. В них герої закохуються, сваряться, народжують дітей і потрапляють у складні ситуації. У серіалі можна побачити чудовий зоряний склад акторів: Енн Хетеуей, Софія Бутелла, Тіна Фей і Ендрю Скотт – що теж надає фільму неабияку привабливість. Зворушує і чуттєва атмосфера серіалу, де кожен з нас знайде щось близьке для себе. Адже, це життя, а воно різне і несподіване!

«Бетвумен» (Batwoman)

«А чому супергероєм не може бути жінка?» — подумали сценаристи і… будь ласка — маємо двоюрідну сестру Бетмена, яка вирішує йти дорогою брата і боротися зі злочинцями. Після таємничого зникнення Бетмена, його сестра Кейт Кейн, яку грає Рубі Роуз, раптом винаходить у себе суперздібності і починає свою гру проти криміналу на вулицях рідного Готема. Пікантна особливість – Бетвумен у серіалі кохає дівчину і саме через її викрадення стає на шлях боротьби.

«Політик» (The Politician) з Гвінет Пелтроу, Netflix

Для всіх хто скучив за серіалом «Картковий будинок» сценаристи Netflix приготували комедію про студента, який з юних років збирається стати президентом США. У головних ролях: Бен Платт, Гвінет Пелтроу і Джессіка Ленг. Головний персонаж фільму з повною відповідальністю планує зайняти головну посаду, і починає свій шлях з президента студентської ради. Про те як сьогодні стають президентами США і хто стоїть за цією посадою, дивіться у легкому веселому серіалі.

 «Американська історія жахів» 9 сезон (American horror story) з Еммою Робертс

Дев’ятий сезон культового містичного серіалу, що виходить з 2011 року, отримав назву «1984». Основних героїв у стрічці зіграли: Емма Робертс, Біллі Лурд та Коді Ферн. Події сезону розгортаються у літньому таборі підлітків, де діє маніяк-вбивця. Він нещадно вбиває жертв. Все це викликає страх і жах, а одночасно і цікавість учасників подій, які прагнуть знайти вбивцю. Серіал знятий у стилі фільмів «Хелловін» та «П’ятниця, 13-е». Інтрига супроводжує від початку сезону і до заключних титрів.

«Злочинець» (Criminal), Netflix

Детективний психологічний серіал, що складається з 12 епізодів. У серіалі немає екшену чи вбивств – пристрасті вирують у психологічному двобої між поліцейським і підозрюваним. Цікаво, що всі події відбуваються у обмеженому просторі: в кімнаті для допитів та приміщенні, де детективи спостерігають за розмовою. Ще однією особливістю серіалу є те, що він знятий різними мовами, різними акторами і, відповідно, різними режисерами. Такий собі психологічний альманах, що нагадує гру у кішки-мишки. Рецензії і відгуки – захоплюючі.

«Жарт» 2 сезон (Kidding) із Джимом Керрі

Новий серіал із улюбленим Джимом Керрі – це суміш драми і комедії. В фільмі головний герой – ведучий дитячої передачі, де він дає поради з різних складних життєвих питань. Кожного, хто до нього звертається, Джеф може підтримати розумною підказкою чи добрим жартом. Однак, суть проблеми у тому, що сам він потребує допомоги, адже знаходиться у гущі важкого сімейного конфлікту. Його життя розпадається на шматки. Чи зможе йому хтось допомогти і чи вийде у нього вирішити свої проблеми? Дивимося і вболіваємо за головного героя.