Oh wow! Бачили, як щось яскраве промайнуло повз нас? Це, друзі, 2 місяця літа пролетіли. Хоч бери та став на повтор пісню Лани дель Рей «Summertime Sadness». Ми так і зробили, а потім вимкнули пані Лану, зробили освіжаючий Schweppes-коктейль і придумали ХХ справ, які треба встигнути зробити, аби взяти геть усе від серпня і літа загалом.


1.       Накопичити вітамінів in & out

Фрукти, овочі, ягоди та зелень – все це варто їсти 3-4 рази на день, аби скасувати осінній авітаміноз. Потім від фази in переходимо на стадію out та починаємо консервувати овочі та ягоди … у морозильнику. Перець, баклажани, помідори, зелень, персики, абрикоси, сливу нарізаємо скибочками, складаємо кожний продукт в окремий контейнер та кладемо в морозильну камеру. Вони стануть у нагоді для приготування корисних страв восени та взимку.

2.       Зарядити powerbank натхненням

Емоції дарують нам сили, коли енергія на нулі. Тож накопичуйте літні враження. Влаштовуйте пікніки у парку, мандруйте містом або летіть у щасливі подорожі, готуйте екзотичні блюда з сезонними продуктами, купуйте квитки на open-air концерти класичної музики або разом із друзями відривайтесь на літніх фестивалях, спробуйте всі смаки FuzeTea або Schweppes, відвідуйте виставки сучасного мистецтва або зробіть те, про що давно мріяли. Тільки. Не. Сидіть. На. Дивані.

3.       Спробувати slow digital

Slow digital – це мінімум використання електронних пристроїв, така собі полегшена версія digital detox. Відкладайте телефон на 4-6 годин, видаляйте застосунки соцмереж на вихідні, не залипайте в Instagram перед сном. У такий спосіб легко зрозуміти, чи тобі комфортно наодинці з собою, що тебе цікавить окрім постінгу в Facebook та безперервним переглядом відео на YouTube. Так в вас знайдеться час на пункт №4.

4.       Почати вивчення іноземної мови, так, знову

Без курсів, викладачів та шалених бюджетів. Все просто: завантажуєте улюблену книгу чи журнал мовою оригіналу, відкриваєте словник і вперед по сторінці в день. Все просто №2: вмикаєте улюблену закордонну стрічку чи серіал мовою оригіналу і вперед по 2 серії на тиждень.

5.       Додати спорту

Гасло цього пункту – just try it. Ми не про класичні спортзали. Хто знає, може ви нарешті відчуєте потяг до фізичної активності, якщо спробуєте баскетбол, веслування на каное, байдарках чи каяках, SUP-веслобордінг, вейксерфінг чи мокрий футбол? А якщо замало мотивації, то ось вам науковий факт: зайняття спортом робить людей щасливими.

6.       Пити більше води

Ви це чули, але давайте ще раз: ми повинні споживати по 1,5-2 літри води щодня. Як почнете, то вже на 4-ий день відчуєте різницю у стані шкіри та самопочутті. Ще один варіант – вітамінізована вода. Перелийте Bon Aqua у графін, додайте шматочки фруктів і смакуйте.

7.       Вставати з півнями на світанку

Літо, з його світанками приголомшливої краси, дарує можливість змінити свій графік сну та привчити себе рано підійматися. У ранньому пробудженні є 3 переваги: здоровий сон, більше часу на спокійний старт дня та улюблені хобі, підвищена продуктивність мозку протягом дня. Цікаві факти на користь цієї звички викладено у всесвітньому бестселері «Чудовий ранок. Як не проспати життя» автора Хела Елрода.

І наостанок бонусний пункт: частіше зупиняйтесь та нагадуйте собі, що життя – це не про завтра або вчора. Життя = зараз. Бажаємо вам чудових «зараз» щодня!