З кожним роком все більше молодих українців ставить собі запитання: що мені приносить радість, що є тим шматочком щастя, що надихає та дає віру у наступний день? І часом у цьому пошуку може допомогти думка когось досвідченішого.

Хоча герої ось цих роликів точно знають, що робить їх щасливими – це спільні цінності, жага перемоги, корисні справи, які творять молоді люди для суспільного блага.

Народження соціальних відеороликів стало можливим завдяки підтримці Фундації Кока-Кола та багаторічній співпраці з Національним Олімпійським Комітетом.  В зйомках взяли участь відомі спортсмени. У результаті вийшло 7 короткометражок, що символізують 7 олімпійських цінностей:

-        Повагу

-        Сміливість

-        Натхнення

-        Дружбу

-        Завзятість

-        Досконалість

-        Рівність

Допомогла втілити дану мрію в реальність найбільша у Східній Європі група компаній у сфері кіно- і телепродакшену - FILM.UA, а самим процесом керував режисер Олег Толмачев. Він зазначає: «Коли ми тільки все планували на початку цього року, то здавалось, що це будуть звичайні соціальні ролики. Але завдяки Національному Олімпійському Комітету та компанії Кока-Кола, яка поставила перед нами достатньо потужні цілі, вийшов неочікувано амбіційний проект».

Також Олег додає: «Нам вдалось якоюсь мірою не просто зняти соціальну рекламу, адже кожен з цих роликів виявився окремим висловлюванням, невеликим коротким метром - справжнім кіно».

Своїми досягненнями та перемогами олімпійці показують чудовий приклад та надихають всіх нас.

Кожен ролик не перевищує 1,5 хвилини, але при цьому оповідає завершену міні-історію.

Своїми враженнями від зйомки та атмосферою на кулісами поділилися олімпійські спортсмени.

Ілля Кваша – бронзовий призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду:

 «В принципі, було неважко, а цікаво і весело. Насправді, це величезний досвід. Взагалі дуже круто, коли ти робиш щось, що може допомогти іншим, це надихає на нові звершення та нові кроки і перемоги. Тому спасибі, що дали можливість взяти участь і бути частиною величезної команди, яка робить все, щоб в нашій країні жилося краще і наша молодь розвивалася в правильному напрямку».

Георгій Зантарая – чемпіон світу з дзюдо:

«Я хочу сказати, що кожен спортсмен, він - актор. Коли він виходить на килим або, наприклад, стрибає, то показує людям, що може робити. У цьому випадку ми показуємо молоді свій приклад, завдяки чому вона займатиметься спортом в подальшому».

Жан Беленюк – срібний призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби:

 «Я абсолютно згоден з хлопцями. Було дуже приємно працювати з професіоналами, які нас знімали. В принципі, дякую всім, хто допомогав у зйомках цих роликів, які, я впевнений, будуть сприяти нашій молоді відчувати себе більш впевнено та щасливо».

У роликах показано, як спорт та загальнолюдські цінності допомагають досягти успіху, відчути радість від життя, почуватися оптимістично. Ці чудові короткометражки демонструють приклад того, як українська молодь змінює світ на краще!

До речі, нещодавно було проведено дослідження ініційоване Національним Олімпійським Комітетом України в рамках нашого спільного проекту “Olympic Moves”: «Суб’єктивна оцінка добробуту серед української молоді».

Дослідження показало, що молоді українці відкриті та готові брати участь в громадському житті, а залучення їх в різноманітні спільноти та життя громади робить більш щасливими та оптимістичними.