Щоденні 8 склянок води є невідмінною складовою збалансованого режиму харчування. Більш інтенсивний обмін речовин, покращене травлення, чудовий стан шкіри і волосся та безліч енергі – і все це за 0 калорій. Чудово, чи не так? :)

Якщо 8 склянок води для вас такі ж непідкорювані, як Еверест для туриста у шортах та шльопках, спробуйте збільшувати щоденне споживання води, керуючись цими порадами.
1. Пийте лише якісну воду
Для щоденного споживання на роботі, в спортзалі і у тисячах інших ситуацій ідеально підходить BONAQUA®.
Природна питна вода BONAQUA® народжується в глибинах Землі. Вона видобувається з Сеноманського (220 м) та Юрського (380 м) горизонтів, що утворилися мільйони років тому. Вона не містить жодних штучних домішок, і від моменту видобутку до розливу у пляшки BonAqua® проходить лише механічну фільтрацію. Таким чином її мінеральний склад залишається незмінним. 
bonaqua

2. Склянка води замість очікування
Ця тактика просто створена для фанів чаю і кави! Доки гріється чайник, випийте склянку чистої води дрібними ковтками. І вже після цього заварюйте свій напій. Це ж правило працює і для тих, хто обідає на роботі: поставте вашу страву у мікрохвильову піч і випийте склянку прохолодної води перед ланчем чи обідом.

3. Придбайте спеціальну пляшку

Знайдіть у магазині посуду півтора- або двохлітрову багаторазову пляшку для води. Обирайте найкрасивішу, адже цей девайс прикрашатиме ваш робочий стіл протягом багатьох днів. Така пляшку буде постійним нагадуванням про 8 денних склянок і відображатиме ваш прогрес :)
q46.800x600w

4. Пийте вітаміни
Підберить разом з вашим лікарем вітаміни, які потрібно приймати тричі на день (а краще і за деякий час до їжі). Цей простий прийом неймовірно дисциплінує: ви не тільки випиватимете три додаткові склянки води на день, але й будете регулярно снідати, обідати та вечеряти.
5. Відчуваєте легкий голод? – Випийте води!
Наш організм не має окремого сигналу для легкої спраги, тому найчастіше сигналізує про це відчуттям легкого голоду. Не піддавайтеся на його провокації, тягнучись за цукеркою, яблуком або сендвічем, спочатку випийте води. Якщо після цього відчуття голоду не мине, час зробити ланч-брейк.
6. Експериментуйте зі смаками
Якщо ви відчуваєте, що газована чи негазована мінеральна вода недостатньо задовольняють спрагу, спробуйте додавати до вашої пляшки з водою шматочки фруктів, м’яту, імбир або мед. Або скористайтеся одним з цих швидких та простих рецептів :)
fruit-water

7. Вода допоможе обмежити кількість солодощів (і не тільки)
Випивайте додаткову склянку води за кожну чашку кави, шот або лонг дрінк у барі і кожного невеликого шматочка торту. Такий прийом не тільки обмежить споживання алкоголю, але й допоможе боротися зі зневодненням, спричиненим вашими дрінками. Тож навіть на фуршеті ви не вийдете за рамки вашого коридору дієти (принаймні дуже сильно :), а ранкове похмілля вас омине.
Запам’ятайте і ще одну просту штуку: для формування постійної звички потрібен усього 21 день. Тож вже за місяць випивати 8 склянок чистої води на день стане для вас не однією із справ з to-do списку, а звичною щоденною нормою.