До 8 березня ми вирішили запитати чоловіків, які кінострічки вони порадили б переглянути жінкам. І ось цей нетривіальний список.

1. «Де ж ти, брате?» 2000. Режисери: Ітан та Джоел Коени.Історія пригод кількох завзятих мисливців за скарбами, яка в черговий раз доводить істину про те, що головним скарбом для будь-якого чоловіка є жінка. І заради цього скарбу чоловік здатен на найдивовижніші подвиги та найнеймовірніші звершення. Та й побачити Джорджа Клуні у нетривіальному амплуа також варто :)

2. «Трамвай «Бажання». 1951. Режисер: Еліа Казан.

У цій культовий драмі вкотре доводиться проста і нібито очевидна істина: стосунки необхідно будувати на довірі, брехня — шлях у нікуди. Без довіри і чесності відносини не мають надійного фундаменту, а значить і майбутнього. 

3. «Вбий мене ніжно». 2001. Режисер: Чен Кейдж.

Драматичний психологічний трилер з непередбачуваною розв’язкою. Стрічка дає цінну нагоду на прикладі героїв фільму навчитись простим, але життєво важливим речам: довіряти своєму партнеру і своїм почуттям, а не йти на поводу в інших, постійно сумніваючись у своєму виборі.

4. Але у кожного правила бувають виключення. Головне — вміти правильно розрізняти ці випадки.

І окрім своїх почуттів варто довіряти ще й здоровому глузду і фактам і не вірити всьому, що каже ваш коханий, навіть якщо він респектабельний перспективний політик і грає його Х’ю Джекман. Саме цьому нас вчить ця детективна комедія «Сенсація». 2006. Режисер: Вуді Аллен.

5. «Ігри розуму». 2001. Режисер: Рон Ховард.

Бути музою — це не лише феєрія веселощів та постійного свята. Це і важкі та виснажливі дні, коли особливо важливо не падати духом та бути надійною підтримкою для чоловіка. Але якщо вдасться подолати всі труднощі та перепони, можна не сумніватися — результат не розчарує, і успіх буде просто вражаючим, а талановитий чоловік обов’язково отримає Нобелівську премію або щось у тому ж дусі.

6. «Минулої ночі у Нью-Йорку». 2009. Режисер: Мессі Таджедін.

Про те, наскільки тендітна річ кохання, і наскільки легко його втратити одним необдуманим імпульсивним вчинком, після якого повернутись до «життя як раніше» вже не можливо. Про те, як треба цінувати кохання і берегти його.

7. Та якщо цей вчинок таки мав місце, то слід розуміти це ще не кінець, і завжди лишається шанс виправити свою помилку. Саме про право на другий шанс і йдеться у цій невимушеній романтичній комедії «Любов без пересадок». 2013. Александр Кастаньєтті.8. І останній фільм нашої вісімки - «Зоряні війни» Джорджа Лукаса. Усі шість епізодів можна не дивитися (хоча чоловіки впевнені, що треба лише розпочати – і вже буде не відірвати від екрану). Але хоча б одну – конче необхідно, щоб нарешті зрозуміти цілий пласт чоловічих жартів про магістра Йоду і Чубаку.