Ці 9 пунктів, про які ми дізналися з Правил перевезення «Укрзалізниці», допоможуть зробити твою подорож більш комфортною, а в деяких випадках і заощадять твої гроші.

1. Потрібно виїхати раніше? Міняй квиток без доплати!

Ти можеш переоформити квиток на поїзд, який відходить на кілька годин або днів раніше того рейсу, на який придбав квиток, без будь-якої доплати і за умови наявності вільних місць.

2. Зробив помилку у квитку? Нічого страшного!

Між документом, що посвідчує особу пасажира, і даними, зазначеними в квитку, допускається розбіжність на три символи.

3. Ти можеш вибирати попутників у купе за статевою ознакою

Перевізник може організовувати продаж проїзних документів на окремі поїзди (вагони) з урахуванням вимог пасажира до купе – «чоловіче», «жіноче» або «змішане».

4. Їдеш першим класом? Скористайся безкоштовним бонусом!

Якщо ти придбав квиток у вагон СВ або 1-го класу «Інтерсіті +», то в день відправлення поїзда можеш перебувати у сервіс-центрі та залі підвищеного комфорту без додаткової плати.

Потяг

Джерело: uz.gov.ua

5. Спізнився на поїзд? Дія квитка (однієї з двох частин проїзного документа) продовжується у таких випадках:

а) у разі запізнення пасажира на поїзд, якщо про це було заявлено ним не пізніше однієї години після відправлення поїзда. Ти також маєш право здати квиток і отримати 10 відсотків його вартості та плацкарти (повна вартість проїзду складається з двох частин: квиток – частина вартості проїзду, що компенсує витрати на переміщення вагона; плацкарта – частина вартості проїзду, що компенсує витрати на підготовку в рейс та обслуговування вагона);

б) якщо пасажир не зміг виїхати поїздом, вказаним у проїзному документі, внаслідок хвороби або нещасного випадку і пред'явив проїзний документ разом з довідкою медичного закладу не пізніше 10 днів після одужання. У цих випадках нова поїздка може бути оформлена протягом однієї доби після постановки відмітки про продовження дії квитка.

6. Ти можеш зійти з поїзда на кілька днів

Ти маєш право один раз здійснити зупинку на будь-якій проміжній станції, розташованій на маршруті виданого тобі проїзного документа. У разі зупинки на проміжній станції ти повинен не пізніше однієї години після прибуття поїзда пред'явити свій проїзний документ черговому по вокзалу, начальнику станції або начальнику вокзалу для постановки відмітки «Зупинка з продовженням терміну дії квитка».

Продовжити поїздку ти можеш в термін не пізніше 10 діб після відправлення поїзда, з яким ти прибув на станцію переривання поїздки. Нова поїздка по цьому проїзному документу оформляється від станції, на якій ти зробив зупинку або станції, розташованої далі на маршруті транспортування. Для продовження поїздки ти маєш сплатити вартість нової плацкарти відповідно до категорії вагона.

Потяг

Джерело: segodnya.ua

7. Що робити, якщо ти сів не в той потяг?

Якщо ти помилково сів у поїзд не того напрямку, то маєш покинути його на найближчій станції. У цьому випадку начальник поїзда складає акт, який дає тобі право повернутися назад до станції відправлення поїзда без оплати проїзду. Якщо після повернення на станцію відправлення ти не встиг на потяг, вказаний у проїзному документі, то маєш пред’явити проїзний документ та акт загальної форми для продовження дії квитка та придбання нової плацкарти.

8. Що робити, якщо ти проїхав свою станцію?

Про кожний випадок проїзду пасажиром станції призначення складається акт за підписом начальника поїзда, провідника вагона і пасажира, який засвідчується штампом начальника поїзда. Цим актом тобі надається право повернутися до станції призначення безкоштовно.

9. Що робити, якщо квиток залишився у проводжаючих?

Якщо твій квиток після відправлення поїзда залишився у проводжаючого, то він повинен не пізніше ніж через годину з моменту відправлення поїзда пред'явити його начальнику вокзалу, який за рахунок проводжаючого дає телеграму начальнику поїзда. На підставі телеграми начальником поїзда оформляються проїзні документи на весь шлях прямування.

Джерело: forside.com.ua

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!