Ми продовжуємо знайомити вас з новинками чоловічої моди. І цього разу розповімо про чоловічі тренди сезону весна-літо.
1.       Сафарі
safari
Джерело зображення: pinterest.com

Киньте виклик своєму внутрішньому авантюристу експериментуючи з величезним асортиментом курток кольору сафарі та хакі. Якщо ви плануєте прогулянку у пустелі або поїздку в найближчий паб, цей лук є достатньо мужнім для обох випадків.
2.       Коштовні тони 
jewely
Автор зображення: James Cunningham

Глибокі, насичені відтінки в цьому сезоні - смарагдово-зелений, темно-червоний рубін і синій кобальт виглядають так, ніби вони були нещодавно висічені із земної тверді. Такі речі однаково підходять для офісу та пляжного бару. Дуже важливо знати, що ці кольори працюють разом — виберіть два і об'єднайте для досягнення оптимального ефекту.
3.       Пенні-лофери
penny-loafers
Джерело зображення: tumblr

З того часу, як у 1950-х роках американські студенти, бажаючи привернути увагу, вставляли в ромбовидний проріз своїх лоферів монету, через що вони так і називаються – пенні-лофери, це чудове взуття тільки еволюціонуює та стає кращим. Воно буквально поза часом! Чи то класична модель, чи гарно вдосконалена сучасна. Це справжній хіт!
4.       Синій
blue
Джерело зображення: pinterest

Містер Ів Кляйн запатентував його. Містер Дерек Джармен зняв фільм про нього. Але не хвилюйтеся, решта з нас може просто носити його. Зараз найкращий час, щоб робити це, враховуючи інтенсивний і захоплюючий діапазон синього, пропонований дизайнерами для будь-яких стилів одягу. 
5.       Квітковий
floral
Джерело зображення: www.soletopia.com

Квітковий принт надовго облаштувався в усіх списках весняно-літніх тенденцій, але в 2015 році цей малюнок перестав бути синонімом ніжності - тепер він виглядає вкрай драматично і навіть готично. 
6.       Спортивний вплив
bomber
Джерело зображення: pinterest

Тонка лінія між високою модою та спортивним стилем стає все більш туманною. Тим часом класичні спортивні вироби, наприклад, університетська куртка і спортивні штані, заново винайдені в шерсті, шкірі та неопрені - серйозний тренд цього сезону, з яким варто рахуватися.
7.       Футболки з принтами
t-shirt
Автор зображення: stefanie kraus

Футболка завжди була базовим предметом чоловічого гардеробу. Наразі ж варіанти з принтами стають дедалі популярнішими, тож саме час передбачити для них окреме місце на поличках. 
8.       Спортивні сандалі
sportsandals
Джерело зображення: supertalk.superfuture.com

У естетів подвійне свято! Мода, нарешті, знайшла спільну мову зі спортивними сандалями. Тріумф форми та функціональності. Тепер ходити у далекі прогулянки влітку можна не тільки зручно, а й стильно :) 
9.       Денім 
denim
Джерело зображення: bylucaswasowicz.com

 Денім завтрашнього дня - це не набір з нудних джинсів і стандартної джинсової куртки. Дизайнери наполягають на ускладненні і пропонують нам джинсові комбінезони, лаконічні костюми і брюки-кюлоти без зайвих деталей.