Кияни вже не уявляють липень без традиційного Пікніка Американської торговельної Палати в Україні на честь Дня Незалежності Сполучених Штатів Америки. Цього року Палата святкує свою 25-ту річницю діяльності в Україні, тому темою свята стали найкращі моменти 90-х (Best of the 90s).

90-ті – це весело! У цьому змогли переконатися гості Пікніка, а це близько 3 тисяч відвідувачів. Сім’ї, компанії друзів, представники уряду, співробітники компаній-членів Палати, зірки та дипломати… Розваг та місця було вдосталь для всіх!

Розповідаємо детальніше, як це було.

Перше, що спадає на думку, коли згадуєш про розваги того часу – це відеоігри. Саме в 90-ті були популярними Супер Маріо, Покемон, Пекмен та Сонік. Тож, в ігровій зоні Пікніка всі бажаючі могли знову позмагатися за улюблених героїв.

Для дітей на Пікніку організували безліч ігор, майстер-класів та активностей, направлених на розвиток. Без смачного морозива та подаруночків нікого не лишили.

Фотографії – обов’язкова частина будь-якого свята. Для різноманітних та яскравих фото на згадку організатори та спонсори Пікніка підготували чимало фотозон – гості фотографувалися на фоні американських пам’яток, диско-стіни в стилі 90-х або заміського пейзажу. У деяких спонсорських зонах фотографії друкували одразу – для цього використовували спеціальні принтери-фотобудки.

90-ті також неможливо уявити без шалених зачісок та яскравого макіяжу. Тому дівчата, що завітали на Пікнік, мали можливість поекспериментувати зі своїм образом та перевтілитися у зірку дискотеки в Бьюті Зоні, де наші візажисти не шкодували тіней з блискітками та перламутрових помад. Чому б трохи не попустувати? А потім на роликових ковзанах об’їхати  усю територію Арт-заводу Платформа, де відбуваються останні Пікніки Палати!

Велика лотерея – напевно, найочікуваніша частина заходу. Постійні гості Пікніку знають, що під час Великої лотереї можна виграти насправді цінні призи – освітні сертифікати, подорожі, проживання у першокласних готелях та багато інших не менш привабливих подарунків. Тому, коли на сцену піднялися Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер та Посол США в Україні Марі Йованович, усі гості затамували подих. Після вітальних промов почався розіграш подарунків. Щасливі переможці пішли з Пікніка з призами, а решта гостей твердо вирішила наступного року придбати більше лотерейних квиточків.

До речі, з першої хвилини Пікніка на сцені не припинялися музичні виступи, і гості із задоволенням танцювали під знайомі хіти 90-х. Ведучий свята Олексій Стенько запрошував усіх брати участь у конкурсах на знання фільмів та виконавців 90-х. Виявилося, що гості чудово орієнтується в культурних трендах того часу.

Звісно, Пікнік – це не лише відпочинок на свіжому повітрі, але й смачна їжа та прохолодні напої. А Пікнік на честь Дня Незалежності Сполучених Щтатів Америки – це ще й гамбургери, хот-доги та ребра-гриль, а також багато інших смаколиків з-за океану.

Звичайно, не обійтися без культового напою Америки і всього світу – Coca-Cola! Один з Гранд-Спонсорів Пікніку, The Coca Cola Company, подбала про те, щоб освіжаючих напоїв вистачило усім. Де б не опинився гість, поряд був яскраво-червоний холодильник із відомим усім логотипом, а всередині – увесь продуктовий ряд у прохолодних пляшках. Те, що треба, у спекотний липневий день!