У серпні ми святкуємо три Спаси, і перший, 14 серпня, – це Медовий або Маковія. І оскільки саме з цього дня починають збирати мед, що має дуже потужніші цілющі властивості, ми вирішили згадати чарівні українські традиції, пов’язані зі Спасом, що можна відтворити сьогодні, коли на дворі панує 21 століття.

Яскравою ознакою свята є букет з квітів, так званий – маковійчик. Для такого букету можна взяти чорнобривці, полин, нагідки, соняхи та кілька стиглих голівок маку. Аби перетворити цей букетик на оберіг для дому чи хати, його можна освятити в церкві. Дуже смачна традиція на Маковія – ласувати пироги і бублики з маком та запашний мед з фруктами.

Другий Спас, Яблучний, святкують 19 серпня. Тільки не позіхайте від суму, але вважається, що Яблучний Спас відчиняє двері осені. Після нього ночі стають холоднішими і все відчутніше ми усвідомлюємо, що літо залишає нас.

У серпні ми святкуємо три Спаси, і перший, 14 серпня, – це Медовий або Маковія

Однак, Яблучний Спас, мабуть, найулюбленіший серед трьох. Адже саме яблуко вважається у нас символом родючості, благополуччя та злагоди. Цього дня люди несуть плоди врожаю – яблука, груші і виноград у церкву, щоб освятити. І сьогодні у містах такими освяченими яблучками пригощають колег, друзів і навіть перехожих, аби поділитися з ними вдачею.

Інша крута прикмета тобі точно сподобається. На Яблучний Спас можна загадувати бажання. Обери найкрасивіше і найсоковитіше яблуко, візьми його у долоні та згадай про свою заповітну мрію. А після цього відкуси від яблука так, щоб аж дістати до зерняток і потім звісно досмакуй яблуко до кінця.

А скільки всього можна спекти з яблук на Спаса! Пироги, шарлотки, оладки. Проте, ми пропонуємо тобі приготувати простий, але дуже смачний і корисний десерт – запечені яблука.

Солодкі запечені яблука

Ми пропонуємо тобі приготувати простий, але дуже смачний і корисний десерт – запечені яблука

Інгредієнти

6 яблук
6 ч.л. меду
4 ст.л. теплої води
0,5 ч.л. кориці
6 ст.л. кислого сиру
100 г горішків (грецьких чи лісових)

Приготування 

В яблуках видали серцевину. В окремій тарілці розмішай сир, горішки та мед. Поклади цю суміш до кожного яблучка та посип його зверху корицею. Плоди поклади на деко, вислане пергаментом. Налий води так, щоб вона тонким шаром покривала лист.

Постав яблука в попередньо розігріту духовку на 25-30 хвилин. Швидкість їх приготування  залежить від розміру плодів. Готові яблука дістань, дай трохи охолонути і насолоджуйся. Печені яблука смачні і корисні. А головне – їх дуже легко готувати.

Підказка: для цього рецепту найкраще підходять яблука зимового сорту. Вони мають необхідну щільну структуру і тому під час запікання ти отримаєш найкращий результат.