Coca-Cola постійно б’є рекорди, іноді в досить незвичному вигляді.

Ти можеш уявити дамський клатч у вигляді пляшки Coca-Cola та ще й у сяянні діамантів? Виявляється, що і це можливо! Дизайнером аксесуару виступила Кетрін Бауманн та відомий виробник ювелірних прикрас Аарон Шум. На виготовлення цього витвору мистецтва знадобилось 100 днів, 9 888 мікро-діамантів і 15 майстрів. Але зусилля виправдались. Автори шедевру отримали диплом і відзнаку про встановлення світового рекорду Гіннеса за жіночу сумочку, прикрашену найбільшою кількістю діамантів.

Головне, не переплутати цю сумочку зі звичайною пляшкою

Кетрін Бауманн – зірка американських телесеріалів 1970-х років, зараз займається дизайном аксесуарів ручної роботи. Її пристрасть – поп-арт, і найповніше ця тема розкрита в колекції дамських сумочок. На їх створення дизайнера надихнула фірмова пляшка Coca-Cola.

Нова сумочка вартістю 300 000 доларів є одним із найцікавіших виробів, запатентованих компанією Coca-Cola. Вона виготовлена з матеріалу Icestrella, який використовують для виплавки куленепробивного скла. Цей клатч повністю повторює зовнішній вигляд культової пляшки Coca-Cola.

Дамська сумочка з інкрустованими діамантами доповнює колекцію клатчів Coca-Cola, прикрашених Swarovski, що були випущені маркою Kathrine Baumann Beverly Hills. Сумочка представлена в магазинах Coca-Cola в Лас-Вегасі та Атланті.

Нова сумочка вартістю 300 000 доларів є одним із найцікавіших виробів, запатентованих компанією Coca-Cola

У десятку найпопулярніших речей марки Kathrine Baumann Beverly Hills входять аксесуари, присвячені сторіччю пляшки-ікони Coca-Cola. Також, серед її шедеврів, роботи, пов’язані з появою на ринку напою Coca-Cola Zero. Серед сумок можна побачити: клатч з шістьма карманами у вигляді-пляшок та ридикюль у вигляді металевої пляшки дієтичної Cola. У колекцію входить сумочка, що має форму кришки від пляшки Coca-Cola та аксесуари у стилі pop art.

«Робота з Аароном Шумом під час цього міжнародного проекту стала захоплюючою пригодою», – каже Бауманн. «Окрім того, Coca-Cola – це не просто ікона американського стилю, а одна з найбільш відомих світових ікон».

Шум погоджується: «Працювати над таким проектом, була для нас честю, адже нам подобається займатись саме унікальними проектами».

Клатч у вигляді пляшки Coca-Cola, інкрустований діамантами, був придуманий дизайнером Кетрін Бауманн, як і вся колекція Baumann's Swarovski. Аксесуари з колекції будуть доступні для замовлень на www.kbaumann.com чи на сайті www.aaronshum.com.