За результатами 21-го Міжнародного дегустаційного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна отримала «Бурштинову зірку» – найпрестижнішу нагороду серед виробників напоїв.

Компанія втретє отримує «Бурштинову зірку», і це вперше в історії конкурсу, коли один виробник отримує цю престижну нагороду тричі. Цього року компанія була нагороджена за найвищий в Україні приріст обсягів виробництва безалкогольних напоїв у 2017 році.

Кока-Кола Беверіджиз Україна отримала «Бурштинову зірку» – найпрестижнішу нагороду серед виробників напоїв

Крім того, новий безалкогольний напій з портфоліо компанії Fanta Shokata® отримав Почесний кубок за кращий дизайн зовнішнього оформлення і Гран-прі за найвищу якість, а сім інших продуктів компанії Coca-Cola®, Coca-Cola® Zero, Coca-Cola® Zero Lemon, Fanta® Orange, Sprite®, Schweppes® Classic Mojito і BonAqua® отримали золоті, срібні та бронзові медалі за високу якість.

Новий безалкогольний напій з портфоліо компанії Fanta Shokata® отримав Почесний кубок за кращий дизайн зовнішнього оформлення і Гран-прі за найвищу якість

Конкурс проводиться щорічно під егідою галузевої компанії «Укрпиво», що об’єднує українських та міжнародних виробників пива, солоду та безалкогольних напоїв. Вибір переможців відбувається шляхом «сліпої» дегустації, коли члени міжнародного журі здійснюють оцінку напоїв за цілою низкою критеріїв: зовнішній вигляд, смак, колір, аромат і консистенція. Цього року на дегустацію було представлено 128 зразків продукції від 36 підприємств України.

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» — лідер українського ринку безалкогольних напоїв, офіційний ботлер The Coca-Cola Company. «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та холодні чаї. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на https://ua.coca-colahellenic.com/ua/.