У Китаї стартувала незвичайна промокампанія Coca-Cola. Обличчям нового для країни вишневого смаку напою став не спортсмен, не співак і не актор, а 86-річний американець Уоррен Баффетт - відомий у всьому світі інвестор.

Але Уоррен Баффетт не тільки талановитий підприємець та щедрий благодійник, але і щирий фанат вишневої Coca-Cola! Інвестор частенько з'являється на публіці з баночкою улюбленого напою. Він не раз заявляв пресі, що п'є Coca-Cola кілька разів в день. При цьому Баффетт багато років успішно інвестує в китайський ринок, не раз сам відвідував країну і популярний тут, як справжня рок-зірка. Чим не ідеальна кандидатура для промокампанії?

- Ми довго думали, як зробити вихід Coca-Cola Cherry на китайський ринок яскравим і масштабним. І вирішили, що найкращий спосіб - залучити найвідомішого в світі фаната цього напою. Уоррен надзвичайно популярний в Китаї, тому сумнівів у правильності вибору у нас не було, - згадує Шеллі Лін, директор по маркетингу Coca-Cola в Китаї.

Що ж, справа залишалася за малим: умовити Уоррена Баффетта, другий номер у списку багатіїв планети після Білла Гейтса.

Ось що з цього приводу розповів Yahoo Finance сам Баффет:
- Мені зателефонував особисто Мухтар Кент (до травня 2017 року - президент і генеральний директор The Coca-Cola Company). Він розповів, що компанія збирається виводити на китайський ринок Coca-Cola Cherry і у неї є відмінна ідея з просування напою. Я, звичайно, чекав почути що завгодно, але пропозиція помістити мій портрет на баночки застало мене зненацька! Зрозуміло, я погодився. І, до речі, жодної компенсації за використання мого імені і зображення контракт не передбачає

За свої послуги інвестор не взяв ні цента! Втім, тут ми повинні згадати, що Баффет - найбільший акціонер The Coca-Cola Company. Його холдинг Berkshire Hathaway контролює 9% компанії, на яких, згідно з недавнім звітам, він заробив $ 15 млрд. Так що будь-які успіхи Coca-Cola інвестору, природно, на руку. З іншого боку, яких тільки акцій немає в портфелі мільярдера, але своє ім'я він не довірив більше нікому.

Отже, в березні на поліцію китайських магазинів з'явилася Coca-Cola Cherry в баночках 0,33 л и пляшках 0,5 л. Зображення усміхненого Уоррена Баффетта прікрашає баночки спеціальної серії вішневої Coca-Cola, які вже стали об'єктом бажання колекціонерів по всьому світу.

Ось так американський мільярдер допомагає вишневії Coca-Cola завойовувати новий ринок.

- Для нас велика честь працювати разом з Уорреном в такому незвичайному форматі, - коментує Мухтар Кент. - Китайський ринок дуже великий и динамічний, і ми раді, що виводимо на нього Coca-Cola Cherry таким креативним способом.