З 18 по 21 червня у Verholy Relax Park відбувся бізнес-акселератор для учасниць проекту «Я зможу!», що відбувся за підтримки Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.

Коло успішних та талановитих дівчат

Потрапити на акселератор буле не так вже й просто. Перемогли ті, хто не тільки цікаво розповів, чому має опинитися на цьому заході, але й представив найкращі ідеї майбутніх бізнесів. Серед 130 анкет було відібрано 21 учасницю. Тепер ви розумієте чому протягом 4 днів у Верхолах була вибухова концентрація найамбітніших українських дівчат. Полтава, Дніпро, Харків, Енергодар, Запоріжжя, Кривий Ріг, Київ та Івано-Франківськ – ось де треба шукати переможниць!

Олеся Жулінська розповідає про таємниці бізнесу

З сяючими очима та сповнені потужною енергією, вони були готові до інтенсивного навчання, аби встигнути за чотири дні максимально розробити власні бізнес-ідеї під керівництвом менторів.

Вперед! До видатних перемог!

До кола лекторів акселератора були запрошені Олеся Жулінська, директор зі зв'язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна», Ольга Руднєва, виконавчий директор Фонду Олени Пінчук, Анна Петрова, засновниця Selfmade Woman та Startup Ukraine, Тетяна Абрамова, засновниця бренду RITO, Ксенія Фурсова, співзасновниця бренду 1DEA.Me, Наталія Павлючок, екс-маркетинг директор StarBurger, співвласниця бізнес-кейтерингу BOTANICA, Дмитро Яремкович, ех-СЕО Startup Ukraine, експерт з маркетингу, Ірина Тулякова, менеджерка осередку «Українська академія лідерства», Катерина Андреєва, засновниця «Любовь-Морковь», Dip.me, Vlasna кухня.

Скільки посмішок було на акселераторі! Не перерахувати.

Спікери та тренери проекту надихали учасниць, ділилися власними історіями успіху та практичними знаннями, допомагали розробити подальші кроки для досягнення цілей. Кожен день мав лекційну та практичну частину. Відомі підприємці розповідали про пошук ідеї, створення продукту, фінансування проекту, розробку маркетингової стратегії, обрання бізнес-моделі та інші важливі питання, з якими стикається кожна молода бізнес-леді. Після чого учасниці починали практичну роботу над майбутніми бізнес-проектами в трьох групах.

Веселе обговорення проектів

Кожний ранок учасниць починався біля басейну – з гімнастики та плавання, аби остаточно прокинутися, зарядитися енергією та роззнайомитися ще краще між собою. До речі, окрім можливості зануритися у бізнес-таємниці, дівчата також активно займалися нетворкінгом.

Ранок у дівчат починався в басейні.

Але підсумок бізнес-акселератору просто приголомшливий – учасниці представили три проекти, що повністю готові до запуску, а саме:

VisualMe – компанія, що займається візуалізацією освітнього контенту у доповненій реальності.

WOW-Family club – освітній простір дружній до дітей і батьків.

About Me – бренд футболок з індивідуальними елементами-пінами.

Ми впевнені, що кожна учасниця здійснить щось велике у майбутньому

Ми чомусь впевнені, що ви ще не раз почуєте назви цих проектів та скористуєтесь їх послугами. Чому? Бо формула амбіції + знання + досвід + працьовитість обов’язково приведе талановитих українських дівчат до великих звершень.

Успіхів та наснаги вам, дівчата!