Якщо плануєте бути в Ріо-де-Жанейро – знайдіть Praia de Botafogo, 374, що переводиться як пляж Ботафого. Саме за цією адресою розташований офіс Coca-Cola Бразилія. Він займає 13 поверхів! І його дійсно варто побачити!

Десь поблизу пляжу Копакабана

Перш за все місце, де знаходиться офіс – це туристичний район Ботафого, який отримав назву на честь Жоан Перейра ді Соуз Ботафого – людини, що служила на португальському галеоні «Ботафого» – найбільшому бойовому кораблі XVI століття. Район, розташований між пагорбами Мунду-Нову, Дона-Марта і Сан-Жоан. Останній відокремлює Ботафого від знаменитого пляжу Копакабана. Про нього ви точно чули.

У приватних будинках, які є поруч із комерційною нерухомістю цього району, мешкають найуспішніші представники середнього класу і підприємці. Поруч безліч кафе, кінотеатрів і ресторанів, а також два величезних торговельних центри – Botafogo Praia Shopping і RIOSUL. Тож є куди піти в обідню перерву чи після роботи.

Офіс Coca-Cola в Бразилії

 

13 – щасливе число, принаймні в Бразилії

Уявіть собі сучасний бізнес-центр на 19 поверхів, який здійснює мінімальний вплив на навколишнє середовище. І от 13 поверхів цієї будівлі займає офіс Coca-Cola Бразилія. Втім, найбільше вражають не просторі інтер'єри і не енергоефективність кожного квадратного метра, а види, що відкриваються з панорамних вікон. Виглянувши, ти побачиш один із символів Ріо – гору Цукрова голова, а також затоку Гуанабара і пляж Ботафого, до якого не більше 100 метрів. А із тильної сторони будівлі видно ще одну визначну пам'ятку – гору Корковадо зі статуєю Христа-Спасителя.

Під офісом є невеличка парковка для велосипедів, але на ній зрідка побачиш двоколісний транспорт. Можливо, тому, що в п'яти хвилинах ходьби знаходиться станція метро, а частина співробітників взагалі живе неподалік від офісу.

Офіс Coca-Cola в Бразилії

 

В офісі мрії

Перше, що зустрічає відвідувачів офісу Coca-Cola – це зона ресепшен, що по всій довжині – від стелі до полу – оформлена дерев'яними балками. Вони схожі на величезні дерева і натякають на сталий розвиток компанії.

Офіс Coca-Cola в Бразилії

 

На першому поверсі розташований просторий зал з диванами, холодильниками з напоями і магазин, в якому можна придбати одяг з символікою Coca-Cola та інші колекційні речі. Цей простір спроектований для зустрічей і відпочинку. Тут можна безкоштовно спробувати напої компанії – так-так, гостей тут люблять і з радістю пригощають прохолодними напоями. Крім того, додатково на кожному поверсі офісу Coca-Cola є мінімум одна зона з прохолодними напоями, соками, водою і чаєм.

Офіс Coca-Cola в Бразилії

 

На четвертому поверсі є простір для зустрічей. Тут 11 кімнат, конференц-зал і маса невеликих столиків для вільного використання. Всі коворкінги знаходяться в так званих «коробках», подалі від вікон, і не заважають насолоджуватися розкішним видом, що відкривається з будь-якої точки залу.

Офіс Coca-Cola в Бразилії

 

За активний стиль життя

На цокольному поверсі облаштовано тренажерний зал, який ніколи не буває порожнім. Адже фітнес тут у пошані. У Coca-Cola дотримуються ідеї активного способу життя. До того ж удвічі приємніше займатися на тренажерах практично на робочому місці.

У цій же будівлі розташований Інститут Coca-Cola. З 1999 року він реалізує програми для молоді з бідних районів Бразилії. Такі ініціативи допомагають зменшити кількість дітей, що кидають школу ще в початкових класах. З 2004 року Інститут також розвиває пропозиції щодо захисту навколишнього середовища і просуває ідею активного способу життя.

Тож, ласкаво просимо в Ріо!