У 2017 рік Компанія увійшла з новою стратегією, яку ми називаємо «Наш шлях уперед». Основна мета — стати компанією, яка орієнтована на зростання; поставити у центр нашої діяльності споживача та стати «компанією різноманітних напоїв».

І незмінною частиною нашої стратегії залишається підтримка принципів сталого розвитку. Тому ми свідомо продовжуємо працювати в таких напрямках: вода та навколишнє середовище; добробут громад; розширення прав і можливостей жінок; навчання поводженню з відходами. Ми цілеспрямовано рухаємося у даних напрямках та в очікуванні позитивних в Україні та у світі.

І ми підготували звіт, щоб детальніше розповісти про усі проекти та здобутки.

Але коротко також розпоідаємо про основні напрямки роботи та результати.

Компанія інвестує 1% від світового операційного доходу у розвиток громад за допомогою Фундації Кока-Кола та безпосередньо Компанії Кока-Кола.

Фундація була заснована у 1984 році як підрозділ Компанії Кока‑Кола, що зосереджений на благодійності. Вона надає гранти на підтримку тих ініціатив місцевих громад, які відповідають головним пріоритетам Компанії.

97% грантів Фундації Кока‑Кола у світі зосереджуються на трьох напрямках: відновлення води, посилення ролі жінок у суспільстві та добробут громад.

Вода та навколишнє середовище

В Україні з допомогою наших партнерів нам вдалося протягом 2016-2017 років відновити близько 740 млн м3 води, що підтверджено компанією Limnotech.

Багато здобутків і в роботі з упаковкою. Так, у 2017 році досягнута нова ціль — використано на 16% менше пластику (PET) порівняно з базовим 2010 роком завдяки впровадженню програм зменшення кількості матеріалів для упаковки:

• зменшення ваги пластикової пляшки;

• ретельний відбір постачальників сировини та матеріалів і т. д.

0,3 ГРАМА на літр готового напою — поточний показник кількості відходів, що потрапляють на звалище внаслідок діяльності нашої компанії в Україні. У 2010 базовому році цей показник становив 0,8 грама.

Крім того, цього року ми розпочали партнерство з ГО «Україна без сміття». Завдяки цьому провели тренінги для 43 шкіл з сортування сміття для шкіл та обрали 2 університети, де буде надалі впроваджуватися ця освітня програма.

Добробут громад

Також цього року продовжувалося наше партнерство з Національним Олімпійським комітетом України. Ми реалізували проект  Olympic Moves, до якого залучили 260 000 учнів з 1000 шкіл.

Вони брали участь в спортивних змаганнях та вікторинах, а команди переможців регіональних змагань отримали право на участь у фіналі, який відбувся у вересні 2017 року у форматі Олімпійського табору за участі олімпійських чемпіонів.

Ще один цьогорічний проект - “Do Like Olympians”, який пропагує соціальну відповідальність та олімпійські цінності серед молоді України. В його рамках було створено 7 надихаючих відео про олімпійські та універсальні загальнолюдські цінності.

Ще одна дуже важливий проект для нас — програма розвитку соціально незахищеної молоді. Її мета — допомогти випускникам дитячих будинків та інтернатів отримати кращу освіту та краще майбутнє. Програма включає підготовку до ЗНО, мотиваційні тренінги та курси профорієнтації, а також облаштування комп’ютерних класів для онлайн-навчання. 14 дитячих будинків охопила програма у 2016-2017 роках в Україні 1377 учнів були підготовлені до ЗНО.

А в рамках проекту “Давай жити і перемагати разом” 1600 атлетів з вадами розумового розвитку взяли участь у соціальних та розважальних заходах.

Ще у нас є багаторічний проект “Шкіряний м’яч - Кубок Coca-Cola”, і щороку у футбольних змаганнях беруть участь близько 50 команд — 650 000 дівчат і хлопців з усієї України.

Розширення прав і можливостей жінок

Цього року ми запустили проект “Я зможу! Натхнення, можливості, успіх”, що допоможе дівчатам ставати успішними. Вже залучили 23 жінки-ментора. А стартував він з флешмобу #маюправосказатиНІ, що охопив приблизно 3 000 000 осіб.


Права людини

Наша політика в галузі прав людини та керівні принципи постачальників є основою для управління нашим бізнесом по всьому світу. У Компанії Кока‑Кола повага до прав людини інтегрована в корпоративну культуру та впроваджується у взаємодії з нашими співробітниками, ботлерами, постачальниками, замовниками, споживачами та спільнотами, для яких ми працюємо.

Тому для нас так цінно, що Кока-Кола входить TOP-10 провідних компаній-роботодавців в Україні, а наша команда - це понад 1600 робітників.