Ми вже розповідали вам про цікаві факти з історії Coca-Cola Zero, а тепер вирішили поділитися захоплюючими відео з рекламою цього напою. Надихаючі, веселі, провокативні, вигадливі – які тільки ролики не знімали про Coca-Cola Zero. Насолоджуйтесь!

Пам’ятеєте один з найвідоміших сюжетів відео Coca-Cola з Мін Джо Гріном? Реклама Zero, випущена до Супербоулу 2009 року, як раз його і обігрує.

У 2006 році вийшла серія реклами під назвою “Адвокати”. У роликах розігрувалися сценки, в яких адвокати класичної Coca-Cola хотіли судитися з Coke Zero через те, що її смак надто схожий на традиційний. Це був справжній хіт.

А ось анімація на схожу тему: оскільки Zero смакує точно як класична Cola, око та язик ніяк не можуть дійти згоди щодо того, який саме напій перед ними.

Весела реклама з актором Кеном Жонгом, який говорить нам про те, що хоче не обирати, а поєднувати. Так само як Zero поєднує в собі традиційний смак та нуль цукру.

Є ще серія роликів, що розповідають нам про те, як неможливе зробити можливим.

Наприклад, відео, яке обігрує знайому деяким ситуацію, коли ти хочеш справити враження на своїх колишніх:

Або коли батьки дівчини прийшли невчасно:

Чи коли запізнюєшся на побачення:

Надихаюча реклама в рамках кампанії Make it possible не жартівлива, а навпаки дуже серйозна. Але при цьому життєствердна та надихаюча. Коли все зрозуміло без слів.

Яскрава анімація про те, як Zero змінює життя цілого королівства.

І на завершення реклама, яку ви вже мали бачити!