Друзі, а ви були на екскурсії на нашому заводі? Якщо так, то ви напевне знаєте, наскільки це великий та складний комплекс. Звісно, найцікавіше спостерігати за безпосереднім виробництвом напоїв, але є тут не менш важливі частини. Наприклад, наш квадрогенераційний завод, який 27 квітня навіть відвідав віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

Складна назва означає, що цей завод виробляє електроенергію, енергію тепла, енергію холоду та вуглекислий газ, які необхідні для виробництва. Квадрогенераційний завод використовує природний газ як паливо для надпотужних газо-поршневих двигунів, він ефективний та екологічний. Такий новітній комплекс підтверджує статус системи компаній Кока-Кола як інноватора.

Під час ознайомлення з ним Геннадій Зубко заявив: «Аби стати енергонезалежною, Україна взяла курс на енергоефективність. Це глобальна комплексна реформа. Адже щоб досягти енергонезалежності – енергоефективними мають стати всі учасники – споживач, підприємства і сектор ЖКГ, а також  бізнес. Сьогодні Уряд впроваджує реформу у сфері ЖКГ. Але разом з тим, ми бачимо і констатуємо, що саме бізнес просунувся у цій реформі найбільше. Адже інвестиції бізнесу, великих компаній у власну енергоефективність –  це суттєва допомога всій державі на шляху до енергонезалежності. І в цьому виявляється солідарна соціальна відповідальність.  І на рівні приватної домівки, і підприємства маємо прагнути енергоефективності, заощадження енергоресурсів, оптимізації господарювання».

У свою чергу генеральний директор «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Константінос Спанудіс зазначив, що Компанія і надалі буде впроваджуватиме найсучасніші новітні технології задля ефективного використання енергоресурсів і підвищення екологічної ефективності. «Робота когенераційного заводу свідчить про наше відповідальне ставленні до навколишнього середовища, суспільства та регіону, де ми ведемо бізнес», – підкреслив він.

Нагадуємо, що за результатами дослідження, про яке ми писали, кожна гривня доданої вартості, згенерована Системою Компаній Кока-Кола, запустила мультиплікативний ефект, який створив додатково 12 гривень доданої вартості в економіці. Відтак, загальний ефект від діяльності Системи Компаній Кока-Кола в Україні склав 4,9 млрд. гривень, або чверть процента ВВП за 2015 рік.

За цим же дослідженням енергоефективність «Кока-Кола Беверіджиз Україна» зросла на 14,3%.

І принагідно нагадуємо, що цього року ми відзначаємо 25 років в Україні! За цей час система компаній Кока-Кола встигла не лише досягти значного економічного успіху, який показало згадане дослідження, але і підтримати багато соціальних та екологічних проектів. Попереду ще безліч інновацій та проектів, що впливатимуть на цілу державу. Адже кожна велика дорога складається з дрібних кроків, головне – вірний напрямок.