Відомі кулінарні маестро діляться своїми спостереженнями, чому саме Coca-Cola відмінно смакує як з вуличною їжею, так і з будь-якими національними та авторськими стравами.

Зіркові шеф-кухарі Аарон Санчес та Робле Алі розказують про ідеальне поєднання Coca-Cola та їжі, до якиї ми звикли сьогодні.

За словами Жанін Льюїс, директора Coca-Cola в Північній Америці, культ самого процесу споживання їжі зараз знаходиться на піднесенні. «І одна з основних причин, чому молоде покоління так захоплене їжею, ‒ додає вона, ‒ пов'язане з потребою у справжніх соціальних зв'язках, а спільні обіди сприяють комунікації і спілкуванню між людьми».

Міленіали, принаймні половина з них, характеризують себе знавцями в їжі, вони постійно висловлюють свої думки про найкращі страви чи ресторани  в соціальних мережах.

«І хоча багато хто може не погоджуватись з тим, яка страва є найсмачнішою, ми всі впевнені в одному: з Coca-Cola смакує найкраще», ‒ додає Льюїс.

Аарон Санчес та Робле Алі розказали про свої улюблені страви, що найкраще смакують у поєднанні з Coca-Cola.

З якою стравою ви вперше спробували Coca-Cola, що вам запам’яталося?

Аарон: Я належу до двох культур, тому в дитинстві я проводив своє літо в Ель-Пасо, Техасі та Мексиці, звідки моя родина, а решту року в Нью-Йорку. Я маю яскраві спогади про те, як їздив до бабусі в Ель-Пасо по суботах та їв домашні мексиканські страви, як правило, енчиладас, з крижаною Coca-Cola. Дарма розказувати вам про те, як пасує Сoca-Cola до яскравого смаку рубаної сирої цибулі та гострого чилі!

Робле: Згадую, як сидячи на сходах будинку моєї бабусі та дідуся у Покипсі, штат Нью-Йорк, слухав радіостанцію Mets та їв смажений болонський сандвіч з сиром і пив Кока-Кола. Це були добрі старі часи! Я й досі люблю смачні болонські сандвічі, але зараз я став трохи шеф-кухарем і використовую італійську ковбасу мортаделлу, можливо, трохи грюєра. Але Сoca-Cola, звичайно, там є.

Шеф Робле Алі
Шеф Робле Алі

Як щодо смакових характеристик Сoca-Cola, чому вона так добре поєднується з різними продуктами?

Аарон: найгірше, що ви можете зробити, це обрати напій зі слабким смаком, який буде затьмарений їжею, або навпаки. Сoca-Cola має ідеальну текстуру і консистенцію. Вона не домінує над тим, що ви їсте. Пробуджує всі смаки. І тому відмінно пасує до будь-якої страви.

Робле: це солодко і, можливо, трохи кисло. Сoca-Cola збалансовує найбільш яскраві смаки і може добре пасувати до будь-якої їжі. Це схоже на те, як відомий ді-джей задає ритм у грі. Це так само, як дихати. Це задоволення. Уявіть, що ви великий кит у океані, і ви повинні глибоко вдихнути повітря, перш ніж знову пірнати у воду. І от коли ви їсте, ковток Сoca-Cola сприймається саме так. Вона трохи терпкувата, з характерним смаком, солодкувата,  і це шипіння ... бульбашки. Це як чудовий танцювальний партнер ... що добре рухається. Іноді, коли я їм, я люблю страву, її смак, але насправді я з більшим нетерпінням чекаю свого наступного ковтка Coca-Cola, ніж наступного укусу.

Аарон Санчес
Аарон Санчес

Які ваші улюблені страви з Coca-Cola?

Робле: стейк з дуже гарно просмаженою скоринкою. Щось мексиканське. Китайська кухня… Курятина у кисло-солодкому соусі і Сoca-Cola ‒ це ідеальне поєднання. Обидва з карамеллю і трохи кислі. Тайська лапша. Хот-доги. Теплий брецель. Єдине, коли я не вживаю Сoca-Cola ‒ це сніданок. Чим краща їжа, тим краще досвід. Але ви знаєте, що Coca-Cola завжди буде смачно.

Аарон: Я думаю про Сoca-Cola як про приправу. Я постійно згадую про кислотність, текстуру та рівновагу ... і Сoca-Cola відповідає всім цим параметрам і підкреслює притаманний стравам смак. І це для мене надзвичайно важливо.

Я наведу вам два приклади. Один з них ‒ це більш складна страва від шеф-кухаря, а інший - це будь-яка їжа, що її можна приготувати вдома. Тут можна сказати про універсальність Coca-Cola. Моле Поблано ‒ це традиційний і всесвітньовідомий мексиканський соус. Він зовсім не гострий, має яскравий присмак шоколаду та чилі гуахільо. Соус ідеально підходить до курки. Друга страва, більш проста, ‒ це фрикадельки за рецептом моєї бабусі. Вони зі свинини та яловичини, приготовлені в м'якому томатному соусі і приправлені перцем халапеньйо та м'ятою,  притрушені зверху мексиканським твердим сиром з різким запахом. І все це у поєднанні з Сoca-Cola. Це просто золото.