Всеукраїнський турнір з футболу «Шкіряний М’яч – Кубок Coca-Cola®» був заснований у 1965 році. Саме з цих змагань починалася кар’єра  багатьох відомих і популярних  футболістів, таких як Андрій Шевченко, Сергій Ребров та інших.

Компанія «Кока-Кола» вже сім років сприяє розвитку молодіжного футболу, виступаючи титульним спонсором загальнодержавного проекту «Шкіряний М’яч – Кубок Coca-Cola®». Турнір давно став відомим та престижним змаганням серед молодих фанатів спорту.

Цього року тисячі юних футболістів розпочали нелегкий шлях до перемоги.  Турнір став для гравців справжнім святом. На полі та трибунах панувала неймовірна спортивна атмосфера, яку створювали як гравці, так і вболівальники.

«Шкіряний М’яч» став чудовою нагодою для молоді проявити себе, а для наставників – знайти ще нерозкриті таланти.

У цьому сезоні не було рівних вихованцям НВК-26 з Рівного. У фінальному матчі молоді футболісти  виявилися сильнішими за своїх опонентів і переграли теофіпольчан з рахунком 2:0. Фінальна гра подарувала юним гравцям та вболівальникам безліч щирих емоцій і унікальний досвід.

З моменту створення турніру і до сьогодні головна мета змагань – зміцнення здоров'я юнаків та дівчат, залучення їх до регулярних занять спортом. Адже тільки активне та здорове покоління зможе сприяти добробуту держави. Таким чином партнерство зі світом футболу допомагає Coca-Cola® втілювати в життя один із стратегічних напрямків – надавати більше можливостей для розвитку молоді у місцевих громадах.

Попереду нові змагання і, не дивлячись на те що, «Шкіряний М’яч – Кубок Coca-Cola®» – масштабне національне змагання в Європі, плани на наступний сезон ще більш грандіозні: старт змагань на районному та міському рівнях.

 Вболівайте за Україну! Знаходьте нових друзів, відкривайте світ, а «Шкіряний М’яч – Кубок Coca-Cola®» вам у цьому допоможе.