У рамках вересневого Ярмарку вакансій від видання KyivPost оголошували десятку найкращих роботодавців України. І, звісно, Кока-Кола Беверіджиз Україна – у цьому списку ТОП-10!

Найкращих обирали за результатами дослідження, яке здійснила компанія Ernst&Young цього року. Загалом було опитано Генеральних директорів та HR-директорів у 90 компаніях, які працюють в Україні.

Завдяки чому цього вдалося досягти?

Ліза Шибанова, Директор Департаменту персоналу Кока-Кола Беверіджиз Україна, розповідає: «Відповідаючи на запитання дослідження, ми презентували наші результати роботи у напрямі навчання і розвитку співробітників. Ми продемонстрували на конкретних прикладах широкі можливості кар’єрного зростання всередині нашої компанії. Опитування приділяло велику увагу умовам праці та стабільності роботи Компанії, охоплювало компенсації та пільги. Наша Компанія послідовно розвивала свій бізнес впродовж 25 років в Україні та навіть у важкі часи покращувала умови праці. В усіх зазначених ключових напрямах у нас – одні з найкращих показників в Україні. Саме тому наша Компанія абсолютно заслужено увійшла у ТОП-10 роботодавців. І це визнання стало ще одним підтвердженням практичної реалізації нашого гасла «Люди – перш за все!».

До речі, ще до ТОП-10 потрапили: компанія Київстар, Енергетичний холдинг ДТЕК, холдинг Метінвест, міжнародна ІТ компанія Ciklum, український підрозділ кондитерського холдингу Mondelez, корпорація McDonald’s, сільськогосподарська аграрна компанія Syngenta, науково-фармацевтична корпорація Bayer та корпорація Mars.