Співробітники компанії Coca-Cola в Болгарії нещодавно показали, що робота й розваги можуть йти пліч-о-пліч. Вони встановили світовий рекорд, зробивши найбільшу конструкцію фірмової скляної пляшки напою.

На конференції у Варні команда компанії придумала, як закарбувати згадку про Coca-Cola у глобальній історії. Надихаючись інноваційними інсталяціями зі скляних пляшок, що створив місцевий ботлер − Coca-Cola HBC, група з 550 співробітників взялася до роботи.

Засучивши рукави і не зважаючи на зимовий холод, вони завзято працювали задля того, щоб вчасно зібрати 72 933 скляні пляшки Coca-Cola у вигляді класичного фірмового контуру напою – і зробили це за дві з половиною години.

Весь процес підготовки рекорду відбувався під пильним наглядом членів комітету Гіннеса. Розмір конструкції склав 250 квадратних метрів, перевищивши попередній рекорд у Токіо в десятки разів. Всі скляні пляшки після реєстрації рекорду були відправлені назад до місцевого підприємства з розливу Coca-Cola для стерилізації та повторного використання.

Команда учасниця присвятила свій рекорд основному суспільному пріоритету системи Coca-Cola в Болгарії – розвитку молоді. Варна була названа Молодіжною столицею Європи у 2017 році, тому команда використала своє досягнення для того, щоб зібрати гроші для забезпечення участі молоді у житті міста і для соціальних інновацій.

«Встановлення світового рекорду є вражаючою подією, але що має ще більший вплив − це підтримка спільноти», − сказав Светослав Атанасов, генеральний директор Coca-Cola HBC Болгарія. «Ми раді бачити наших співробітників під час спільної роботи заради підтримки молоді Варни і місцевої громади».

Стоян Іванов, менеджер франшизи Coca-Cola в Болгарії та Адріатиці, додав: «Це велика честь  – бути частиною команди, яка надихає кожного для того, щоб зробити неможливе можливим і − що ще більш важливо − робити це разом».