Coca-Cola надихає творчих особистосей по всьому світу! Шанувальники бренду запускають всі сили своєї фантазії та створюють цікаві, а іноді й надзвичайні речі для своєї оселі чи дітлахів.

Ми відібрали для тебе на YouTube декілька класних відео, які варто подивитися. аби зробити крутий пенал для школи, власний діспенсер Coca-Cola, м'яке крісло та навіть автомобіль!

Пенал для племінниці

Якщо твоя сестра чи донька хоче мати унікальний пенал, якого більше ні в кого не буде, то тебе точно зацікавить наступне відео.


М'яке крісло

Навіщо купувати м'яке крісло, якщо можна зробити його власноруч? До речі, такий предмет меблі можна виготовити для літніх посиденьок з друзями на природі або для приватного будиночку десь за містом.

Власний діспенсер для Coca-Cola та Sprite

"О-о-о!!! А де такий можна купити?", - запитають в тебе друзі, коли ти потішиш їх келихом холодненького Sprite не просто з пляшки, але з власного диспенсера у ретро-стилі. Потім ще влаштуєш для всіх знайомих майстер-класс, аби навчити їх виготовляти такі дизайнерські речі.

Автомобіль для раллі

А цей хлопець зібрав ... автомобіль для участі у змаганнях! Він не тільки працює, але й дуже екологічний. А ти б зміг створити таке?

Друзі, надихайтеся та створюйте власні дива!