Модний бренд Desigual у співпраці з Coca-Cola створили колекцію оригінального, яскравого одягу сезону осінь-зима 2018-19.

Колекція складається із кількох моделей завжди актуального дизайну з додаванням вінтажних елементів, включаючи вінтажні куртки з аплікацією та принтами і класичні футболки.

Вибух фантазії

У цій колекції Desigual дав волю уяві і створив унікальні предмети одягу, які будуть частиною майбутніх колекцій наступні шість сезонів. Бренд Desigual відомий у всьому світі завдяки своїм сміливим та вражаючим дизайнерським знахідкам, і ця колекція не стала виключенням. Адже Desigual ‒ це завжди вибух кольору, цікавий дизайн і незвичні деталі.

Поєднання сміливих аплікацій, комбінація тканин та асиметричні вставки, плюс кожен предмет колекції йде з логотипом Coca-Cola, виконаним з дотриманням фірмового стилю компанії. Важливу роль в дизайні відіграє і добре відомий червоний колір Coca-Cola, ‒ він підкреслює знаковий і безпомилковий зв’язок двох визначних брендів.

Створюючи одяг для жінок, які хочуть одягатись інакше, виділятися, Desigual вишив знаменитий логотип Coca-Cola на байкерських куртках, верхньому одязі, сорочках та взутті, щоб створити справді унікальні модні речі. Осінньо-зимова капсульна колекція Desigual включає п’ять предметів жіночого одягу.

Чоловіча колекція складається з двох футболок та жакету, і очікується, що вони стануть класикою бренду.

Повсякденні речі, але зовсім не нудні, ‒ ці предмети одягу мають надзвичайно сильну ідентичність завдяки колаборації двох брендів.