Світ розвивається зі швидкістю світла і лавина інформації накриває людство кожного дня. Але є один тренд, що завжди допоможе тобі бути на висоті – це отримання нових знань та розвиток особистісних якостей. Якщо хочеш бути в змозі підтримати будь-яку розмову, знайти достойну роботу, підвищити фінансову грамотність тощо, - час самовдосконалюватися.  

Ми створили для тебе освітню платформу #YouthEmpowered Digital Hub, де сучасні знання, поради та консультації експертів подані у вигляді онлайн-курсів, вебінарів, чек-листів. Тут ти зможеш пройти тест самооцінки для визначення свого потенціалу, обрати ментора та поспілкуватися з ним через сесії запитань та відповідей.

Платформа #YouthEmpowered Digital Hub є продовженням Програми розвитку молоді, що реалізовує Кока-Кола Беверіджиз Україна. Компанія взяла на себе зобов’язання до 2020 року забезпечити краще майбутнє 25-ти тисячам молодих українців.

У рамках курсів, ти отримаєш не тільки актуальні знання з управління проектами, фінансової грамотності чи комунікацій, а й освоїш ряд практичних навичок, які допоможуть тобі стати ближче до роботи-мрії. На підтвердження цих знань ти зможеш здобути сертифікат, який варто додати до резюме.

Навчання онлайн - це зручний спосіб отримати інформацію будь-де і будь-коли.  Тому не втрачай можливості та реєструйся прямо зараз!

www.youthempowered.com.ua