Кока-Кола вже шостий рік поспіль організовує спеціальну акцію «Здай кров – врятуй життя!» для своїх співробітників. У 2018 році донорами крові стали 73 співробітника з головного офісу та філій компанії.

Подібну акцію для співробітників компанія організовує шостий рік поспіль

Як виявилося, сміливі та хоробрі жінки та чоловіки, що працюють у Кока-Кола, поставили справжній рекорд. Адже понад 30 літрів крові було зібрано протягом акції та передано до міських центрів крові. Цікаво, що з кожним роком до донорського руху приєднується все більше співробітників, оскільки це одна з небагатьох можливостей надати безцінну допомогу суспільству, не витрачаючи при цьому жодних зусиль та отримуючи безліч переваг і користі для здоров’я.

Реєструйся та ставай новим донором крові!

Аби кожний донор з головного офісу почувався комфортно та безпечно, всі процедури проходили під наглядом бригади лікарів з Центру крові. Незважаючи на бажання здати кров, кожен потенційний донор спочатку проходив обов’язкове медичне обстеження, під час якого вимірювалися тиск, пульс та проводився аналіз крові. За результатами обстеження спеціалісти Центру крові приймали рішення, чи може людина стати донором. До речі, на філіях співробітники особисто приходять до міських центрів крові, аби долучитися до почесного донорського руху.

Співробітники компанії з радістю долучилися до акції

Кока-Кола організувала вже 11 подібних заходів за 6 років проведення акції, а участь в них загалом взяли понад 400 донорів. Тому, як соціально-відповідальна компанія, ми не можемо стояти осторонь і закликаємо всіх охочих реєструватись і ставати донорами крові:

https://donor.ua/account