В Україні, як і в багатьої інших країнах, існує велика потреба в донорській крові. На сьогодні у нас на одну особу припадає 8,5 мл донорської крові при потребі в 12-15 мл.

Тож щороку у червні світ відзначає Всесвітній день донора, метою якого є підвищення обізнаності у цій сфері та подяка донорам.

Солідарно з усім світом наші співробітники активно долучились до цієї ініціативи. І якщо для головного офісу, виробництва та складу в Україні День донора Coca-Cola вже став традицією, то для Молдови це був перший такий захід. Особливо приємно, що ініціативу підтримала наша Чернівецька філія, і ми сподіємось, що наступного разу ще більше філій доєднаються.

Загалом донорами висловили бажання стати 47 наших працівників, та лікарі дозволили лише 39. Спільно ми зібрали 19,5 л крові, яка вже рятує комусь життя.

Юлія Базир поділилась своїми емоціями після процедури: "Я хочу подякувати нашій компанії за організацію такого заходу і за можливість стати донором. Після цього просто відчуваєш себе людиною, адже це благородний людяний поступок - допомогти врятувати комусь життя".

Подивіться, які вони усі світлі, красиві і щасливі! 

Національний центр крові у Молдові і Київський міський центр крові надіслали на адресу нашої компанії подяки і просили передати нашим донорам - що ми і робимо!