9-10 листопада У Києві відбувся 6 щорічний форум у сфері бренду роботодавця нового сенсу Employer Leadership Summit (також відомий як KEBEF).

Тема конференції цього року: «Нова мотивація до роботи», де розглядалися всі аспекти проблеми — від пошуку її сенсу в різних поколіннях співробітників до забезпечення найкращих результатів для компаній.

Взагалі саміт лідерства роботодавців — це провідна платформа в Україні та Східній Європі, в центрі якої стоїть роботодавець — той, хто хоче змінити світ та створити нову реальність.

Форум щорічно збирає понад 100 лідерів бізнесу, а також HR та PR, які зацікавлені у створенні успішних та високопродуктивних організацій.

Важливою частиною нашого робочого життя є нова реальність, яка називається "постійно мінливий світ" з новими підходами до роботи та новим сенсом лідерства і новими гравцями — новими поколіннями співробітників. Ті компанії, які зможуть впоратися з новою реальністю — зможуть керувати організаціями, які змінять Україну та світ тут і зараз..

Цього року компанія Кока-Кола підтримала цю подію та була партнером конференції. Також PR-директор Олеся Жулинська модерувала декілька Q&A сесій та намагалась, разом зі спікерами, відповісти на важливі питання сьогодення:

-        Чому деякі люди реалізують свій потенціал у будь-якій справі, а інші, так само талановиті, — ні?

-        Як думати так, щоб діяти та досягати результатів у різних галузях?

-        Чому лідеру важливо постійно спілкуватися?

-        Чому кожна криза по суті є комунікаційною?

Так як компанія Кока-Кола намагається максимально розкривати потенціал своїх працівників та прагне максимально правильно взаємодіяти та розуміти принципи нової реальності, цей форум не лише є платформою порад, а й допомагає заново відкрити сенс роботи компанії, допомагає працівникам віднайти нові смисли у своїй роботі.