В цьому році Fanta запустила нове лого, нову пляшку і нові смаки на деяких ринках. З цього приводу вирішили нагадати про кілька важливих і цікавих фактів з історії бренду:

1. Історія Fanta розпочалася в Неаполі, в Італії, у 1955 році. Ботлер у Неаполі був першим, хто почав виробляти та продавати Fanta Orange, використовуючи місцеві інгредієнти цитрусових. Fanta швидко поширилася на інші ринки, в тому числі Південної Африки та Сполучених Штатів Америки. Сьогодні Fanta доступна в більш ніж 190 країнах світу.

2. Назва «Фанта» походить від слова «Fantasie», що означає «уява». Є різні варіанти назви в різних країнах, наприклад, в Панамі вона називається Kist.

3. Протягом довгого часу Коста-Ріка мала ексклюзивний смак Fanta під назвою Kolita. Він був дуже популярний в Центральній Америці в 1980-х і 90-х роках, зараз цей напій як і раніше доступний в Коста-Ріці. У 2016 році він повернувся в Сальвадор.

4. Промисловий дизайнер Раймонд Лоуі представив 25 або 30 дизайнів для самої пляшки Fanta і для логотипу. В результаті обрали той варіант, що на фото праворуч.