Coca-Cola почала працювати з зірками ще наприкінці XIX сторіччя. І для першого рекламного постеру обрали відому на той час оперну співачку, знаменитість та просто красуню. І нею стала … Хільда Кларк!

В ті роки Coca-Cola продавалася на розлив за 5 центів, про що і йшлося в рекламному плакаті. Але чоловіки та жінки звертали увагу саме на міс Хільду Кларк – ніжну пані з порцеляновим личком, вдягнуту у декольтовану сукню у стилі вікторіанської епохи. Поважна і заможна дама, відома завдяки своєму таланту співачки, з ідеальною репутацією, розкішна Хільда стала прекрасним "обличчям" напою.

Перша реклама Coca-Cola

Ця реклама Coca-Cola була створена для обраної жіночої аудиторії, яка безпосередньо займалася домашніми закупками. А Coca-Cola пропонувала позбутися повсякденних турбот, обіцяючи задоволення і насолоду. На плакатах і рекламних постерах часто використовувались фрази «lunch refreshed and shop refreshed», що запрошували спробувати охолоджуючий напій.

Історія ж самої Хільди не вирізняється чимось особливим. Дівчина свого часу приїхала з Канзасу до Бостону, аби продовжити успішну кар’єру співачки. Тут її помітили і запросили до співпраці з Coca-Cola. Кажуть, що Хільда не тільки позувала для реклами, але й у повсякденному житті обожнювала напій і радила його всім своїм знайомим.

Цей календр з зірковою оперною співачною був ду-у-у-уже популярний у 1901 році

Ставши обличчям Coca-Cola, Хільда старанно рекламувала напій аж до 1903 року, а тоді щасливо вийшла заміж за Фредеріка Фловера, племінника губернатора Нью-Йорка, мільйонера і залізничного магната. Після цього дівчина залишила сцену і, відповідно, закінчила свої ділові відносини з Coca-Cola.

Однак саме Хільда Кларк відкрила довгу історію співпраці між зірками і Coca-Cola