В Україні Хелловін з кожним роком стає все більш популярним. Ще задовго до 31 жовтня всюди можна побачити страшнючі гарбузи, «жахливий» декор, лялькових кажанів та інші атрибути свята. Пропонуємо декілька оригінальних сценаріїв, як провести Хелловін в цьому році, щоб він запам’ятався:

Зазирнути в музей Булгакова

Є шанс потрапити на Великий бал напередодні наймагічнішої ночі. Разом з іншими гостями, чиє обличчя приховає маска, ти зможеш зробити променад по старовинному будинку, спробувати вино п'ятого прокуратора Іудеї, чи зіграти в шахи з самим Мессіром.

Пароль і деякі важливі правила дізнаєшся, тільки коли потрапиш у перелік гостей вечора. Тож поспішай.

Де: Київ, музей Булгакова

Потанцювати на балу Воланда в галереї D12

Тебе чекає безліч приємних сюрпризів, наприклад, сеанси чорної магії, велике шоу, вибір Маргарити, свита Воланда, з якою можна буде зробити фото, а також танцювальний шабаш. Однак головна інтрига заходу в тому, що чоловіки повинні прийти у фраку, а жінки голими. Так що захід обіцяє бути вражаючим.

Де: Київ, галерея D12

Проведи найстрашніший день року оригінально

Подивитись стрічку «Хелловін»

Прокат фільму запланований саме на свята і присвячений 40-річчю релізу оригінального «Хелловіна» Джона Карпентера. У фільмі йдеться про те, що через 40 років зло пробуджується і головній героїні Лорі Строуд знову доведеться битися не на життя, а на смерть з нещадним маніяком-вбивцею Майклом Майерсом.

Лорі Строуд грає Джеймі Лі Кертіс. Це її п'ята робота в кінострічці.

Де: по всій Україні

https://kinoafisha.ua/upload/2018/04/films/8371/1537782269helloyin.jpg

Спробувати Хелловінські смаколики від LOL&POP

Смачно і страшно! Чи так буває? Ну не зовсім страшно, а скоріше весело. Адже цукерки з павуками, очима та гарбузами все ж таки виглядають дуже мило. А ще їх хочеться з’їсти.

Де: по всій Україні

Пройти квест у найжахливішій Кімнаті страху

Вважаєш себе сміливцем? Тоді приходь у кімнату страху і випробуй на міцність свої нерви, прийми виклик і заглянь в очі страху. Ти потрапиш у сюжет фільмів жахів, де головний герой – це ти. Тож хоробрість, сміливість і рішучість стануть тобі у пригоді, щоб подолати найстрашніші моменти свого життя. До речі, на свято тут пропонують спеціальну програму. Буде особливо страшно!

Де: Львів, кімната страху INSOMNIA

Погуляти на Третьому Одеському Halloween-фестивалі

Тут обіцяють налякати якісно і витончено. Приходити краще в костюмах, інакше на фоні тематичних декорацій ти будеш виглядати вкрай недоречно. На фестивалі тебе чекає більше трьох десятків різноманітних фотозон, шоу ілюзіоніста, вогняне шоу, танцювальне шоу. А ще багато музики, фуд-корт і святковий салют після закінчення дійства.

Де: Одеська кіностудія

Відсвяткувати Хелловін в Музеї гуцульської магії

Моторошну ніч буде цікаво провести серед чаклунів – мольфарів – карпатських знахарів, носіїв древніх знань і культури, які, за легендою, мають паранормальні здібності.

Саме тут у Музеї гуцульської магії в селі Верховина ти поринеш в атмосферу моторошних звуків і несподіваних церковних дзвонів, трохи дізнаєшся про стародавню культуру мольфарів і відсвяткуєш Хелловін.

Де: містечко Верховина, Івано-Франківська область.