Гуру веганського руху і прихильник натуральної їжі Гез Оуклі добре відомий своїми популярними і смачними рецептами страв без м'яса, але також він є представником напою AdeZ, що випускає компанія Coca-Cola.

Справжній адепт здорової їжі Гез Оуклі розказав, що став веганом для того, щоб зупинити жорстоке поводження з тваринами та їх вбивство заради нашого задоволення харчових потреб. Також, цим кроком він прагне допомогти навколишньому середовищу, адже саме тваринництво – одна з головних причин великого вмісту вуглецю в атмосфері, що призводить до глобального потепління. І звісно цей вибір – його шлях до здорового життя.

«Я веган вже три роки», – ділиться своїми враженнями Гез. – «І я дійсно помітив різницю в тому, як себе почуваю. Зараз для мене це нормально, але спочатку то були нові враження. У мене раптом з’явились сили, енергія та ясність думок. Також у мене не було більше відчуття провини, що я їм тварин. І таким вчинком я роблю свій маленький внесок в екологію планети».

Гез Оуклі добре відомий своїми популярними і смачними рецептами страв без м'яса, але також він є представником напою AdeZ
AdeZ ambassador and vegan chef Gaz Oakley

Як шанувальник принципів здорового життя, Гез Оуклі відкрив свої секрети здорового харчування для всіх, хто прагне змін в цій сфері.

Плануй свій раціон. Приділи трохи часу, щоб скласти своє меню, приблизно, на тиждень. Це дійсно допомагає. Адже протягом дня, коли ти втомилася і не маєш сил, ти будеш впевнена, що зробиш здоровий вибір на користь запланованої страви з меню. І тобі не доведеться думати, щоб з’їсти. Заздалегідь склавши план харчування, ти зможеш заощадити свій бюджет, адже не будеш купувати зайвого в супермаркеті кожного вечора після роботи.

Завчасно потурбувавшись про здорові перекуси, ти будеш знати, що не візьмеш пакет чіпсів чи шоколадний батончик, коли втомишся чи зголоднієш. Виробники снеків спеціально «потурбувались» про те, щоб тобі було зручно їсти саме таку нездорову їжу з великою кількістю цукру, рафінованої олії та солі. Тож візьми себе в руки і дай їм відсіч.

Купуй овочі і фрукти всіх кольорів веселки. Щоб регулярно збагачувати свій раціон різними мінералами і вітамінами, прослідкуй, аби в твоєму меню були присутні овочі і фрукти всіх кольорів веселки.

Додай горіхи та насіння. Це прекрасне джерело рослинного білка та магнію, а також вони добре тамують відчуття голоду.

Залиш хоча б один продукт сирим: Гез Оуклі завжди намагається вводити в свій раціон одну зі страв в сирому вигляді. Незалежно від того, чи це шпинат, капуста або свіжа ягода. Адже не все треба піддавати термічній обробці. І це дійсно буде безцінним джерелом вітамінів і мінералів, які ти можеш отримати.

Купуй овочі і фрукти всіх кольорів веселки

Включи бобові та стручкові в свій раціон. Горох, соя, квасоля – вони безумовно корисні і смачні, особливо якщо ти плануєш відмовитись від м’яса.

Змінюй раціон поступово. Якщо ти хочеш стати веганом, то почни з невеликих змін. Так, наприклад, звичайне коров’яче молоко можна замінити рослинним, соєвим чи мигдальним молоком. Насправді, є так багато різних рослинних аналогів, що це не проблема.

Подбай про спеції. Переконайся, що у тебе є хороший вибір сухих трав і спецій на кухні. Вони необхідні для додавання аромату стравам, особливо спочатку, коли мозок найбільше потребує яскравих смакових вражень.

Включи в асортимент листові зелені овочі. Шпинат, капуста, броколі – вони дуже корисні, до того ж містять багато заліза.

Експериментуй зі стравами. Кожен день відкривай для себе нові рецепти і отримуй задоволення від нових смаків. Розширюй свої горизонти.