До свят залишилось півтора місяці, але про те як привітати рідних та друзів час подумати вже сьогодні. І не забувай про привітальні листівки, вони створюють настрій свята.

Поштова служба США дуже добре це знає, тому цього року втретє випустила серію святкових марок Forever Sparkling Holidays із зображенням Санта-Клауса. Ці образи створювались художником Хеддом Сандбломом для різдвяної реклами Coca-Cola, починаючи з 1940-го року і аж до 1960-го років.

Серія Forever Sparkling Holidays продається в буклетах з марками у кількості 20 шт. Її розробили спеціально для різдвяних свят – сезону поздоровлень, коли рідні, друзі, знайомі, партнери поспішають привітати один одного з Різдвом. На марках посміхається з чотирьох різних портретів червонощока, весела, літня людини в червоному костюмі – саме так виглядає сучасний Санта.

Святкові марки з Сантою

Співпраця Coca-Cola з поштовою службою триває вже три роки поспіль. «Ми вибрали зображення Санти, які найкраще демонструють як протягом багатьох років змінювався образ улюбленого всіма казкового героя», – поділилася Джастін Флетчер, директор Heritage Communications з компанії Coca-Cola.

Вперше Санта з'явився в рекламі Coca-Cola в 1931 році в суботньому вечірньому випуску на телебаченні. Після свого шедеврального дебюту, надзвичайно популярна рекламна кампанія виходила сезон за сезоном. Зовнішній вигляд Санти звісно щороку потроху змінювався, у відповідності з тенденціями моди та уподобаннями споживачів. Загалом Coca-Cola замовила Сандблому більше ніж 40 оригінальних картин маслом із зображенням Санта-Клауса.

Святкові марки з Сантою

Чарівні твори Сандблома знайшли живий відгук у публіки. Дуже скоро Санта став втіленням Святого Миколая, якого добре знають майже в кожному куточку світу.

«Так, Coca-Cola не винайшла Санта-Клауса, але разом з Сандбломом ми допомогли сформувати той образ, який люди в усьому світі знають сьогодні», – додала Джастін Флетчер. «Coca-Cola та Санта продовжують залишатись непохитними символами свята, даруючи людям відчуття щастя і надії на краще. І ці образи передаються з покоління в покоління».

До буклету з марками також входить сувенірний аркуш із зображенням сцени однієї з картин Сандблома, відібраних до буклету Sparkling Holidays. Художній керівник Грег Бредінг розробив марки та сувенірний аркуш у відповідності зі стилістикою Сандблома.

Придбати буклет Forever Sparkling Holidays можна в Інтернеті на Амазоні.