Друзі, у нас чудові новими для дівчат, яких цікавить суспільна діяльність!

В рамках проекту «Я зможу!», що спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві, планується проведення навчально-практичних тренінгів за чотирьма напрямками, одним з яких стане «Інкубатор соціальних ідей».

Цей інкубатор відкриє можливість дівчатам та жінкам з усієї України отримати доступ до практичних знань у сфері соціального підприємництва, надихнутися історіями успіху запрошених менторів проекту та заручитися їх підтримкою, поспілкуватися з активістами даної сфери та розробити власний проект під керівництвом організаторів.  

Учасниці проекту візьмуть участь у спеціально розробленому тренінгу, під час якого отримають практичні знання з основ проектного менеджменту, бізнес-планування (розробка проекту, планування, аналіз ресурсів, бюджету, розробка піар-стратегії, пошук фінансування), розвитку лідерських якостей та практику публічних виступів.

Після завершення тренінгу учасниці поділяться набутими знаннями з учнями шкіл та працюватимуть над розробкою власного проекту, використовуючи навички, отримані на тренінгу, та менторські поради. Проект ґрунтуватиметься на висвітленні проблеми школи або навіть цілого регіону та представленні можливих шляхів її вирішення.

Взяти участь у проекті можуть дівчата, які починають свою професійну діяльність або закінчують навчання. Для цього заповніть коротку реєстраційну форму, звернувши особливу увагу на мотивацію.  

Своїм досвідом будуть ділитися:

  • Наталія Оніпко, засновниця благодійного фонду «Запорука»;

  • Ольга Спектор, голова правління благодійного фонду Happy Paw;

  • Олена Гудкова, засновниця благодійної барахолки «Кураж Базар»;

  • Ольга Руднєва, виконавчий директор Фонду Олени Пінчук;

  • Оксана Нечипоренко, директор громадської організації «Глобал Офіс».

 

Конкурс триватиме до 15 березня 2018 року. Участь у проекті безкоштовна.