Цього року кейс по подоланню репутаційної кризи компанії Cola-Cola Україна отримав нагороду на IPRA awards.

Зазначимо, що премія була заснована ще 1955 року Міжнародною асоціацією зі зв’язків із громадськістю (International Public Relations Association). І всі ці роки вона об’єднує професіоналів у сфері PR зі всього світу.

З цьогорічної церемонії нагородження у Софії, Coca-Cola Україна та агенція Bi—It Agency привезли додому золоту тарілку.

Розповідаємо детальніше, як нам це вдалося.

Олеся Жулинська, PR-директор Coca-Cola, Крістіна Ніколаєва, директор Bi—It Agency, на церемонії

Короткий огляд справи: репутаційна криза з'явилася в Україні через неправильне розміщення географічної карти в рамках новорічної активації в Росії без відповідного схвалення компанії.

Своєчасна, належна та ефективна комунікація, як перша частина антикризової програми, була впроваджена негайно та успішно.

Далі компанія Coca-Cola Україна розробила і поділилася 2 відеороликами про значення Coca-Cola для України - економічним та соціальним. Відео допомогли зміцнити довіру та любов українців до Coca-Cola, продемонструвати вагомий внесок компанії та відданість українській громаді та країні. Не актори, а самі співробітники компанії брали участь у зйомках першого відео. У другому - знялися партнери та учасники соціальних проектів компанії Coca-Cola Україна.

Два повномасштабних дослідження корпоративної репутації компанії від компаній GfK та Ipsos показали, що, хоча 2016 рік почався з комунікаційної кризи, компанія зуміла перетворити її на перемогу.

Цей кейс є яскравим прикладом ефективного кризового менеджменту - компанія не тільки пом'якшила репутаційну кризу, але й змогла зміцнити свою репутацію, підвищити довіру та любов до бренду взагалі. І все це - завдяки своєчасним, відповідним та ефективним комунікаціям.

Щоденні, цілеспрямовані зусилля та надійне партнерство допомогли перетворити складну ситуацію на успішну кампанію. Ми вдячні агенціям Bi—It Agency та Radnyk за злагоджену та натхненну роботу.