3 грудня за ініціативи ООН у всьому світі відзначався день людей з особливими потребами. Для нас це – привід розказати про нову програму, партнером якої стала Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Проект «ТАК МАЄ БУТИ» – це рух за побудову інклюзивного суспільства та повноцінне включення людей з інвалідністю в суспільне життя. Він покликаний об’єднати лідерів серед працедавців, які можуть ділитись власним досвідом, хочуть вчитись бути більш інклюзивними та промотувати себе як таких, а люди з інвалідністю можуть знаходити можливості включення до професійного і суспільного життя.

Як лідер, який може слугувати прикладом у питаннях інклюзивності серед українського бізнесу, наша Компанія стала однією з перших, хто долучився до цього проекту. Під час офіційного старту проекту 29 листопада Кока-Кола Беверіджиз Україна було представлено як компанію рівних можливостей, яка відкрита для працевлаштування людей з обмеженими можливостями.

Для нас звична справа бачити поряд із собою колег з особливим статусом і при цьому ставитись з усією повагою до них як особистостей і професіоналів. Рівні можливості – одна із ключових цінностей нашої Компанії.

Кожному співробітнику відома «Програма відкритих можливостей», яка працює в нашій компанії вже понад 5 років. Працівники з інвалідністю повністю інтегровані в життя компанії та всього колективу, і ми відчуваємо їхній вагомий внесок у розвиток нашого бізнесу.Разом – ми одна велика родина Кока-Кола!

Трішки офіційних даних по Україні:

Люди з інвалідністю досить часто бувають виключені з повноцінного життя громад. Їхня дискримінація набуває різних форм, включно з фізичними і соціальними бар’єрами. Від цього потерпає суспільство, адже втрата такого вагомого потенціалу суттєво збіднює людство.

За офіційними даними в Україні понад 2 мільйони 800 тисяч людей мають інвалідність. Це 6,1 % від загальної кількості населення. І майже 80 % інвалідів – це люди працездатного віку.