Ми подзвонили одному з переможців літньої акції «Зроби літо Coca-Cola», Олександру Парінову, коли він зі своєю чарівною дівчиною відпочивав у Італії. За 15 хвилин телефонної розмови він поділився з нами своїми враженнями, а потім ще й надіслав яскраві світлини.

Які ваші перші враження від Італії?

Ми з дівчиною прилетіли в аеропорт Фіумічіно, який одразу ж вразив нас своєю чистотою та красою. Від аеропорту до Риму їхали потягом, оскільки цей вид транспорту викликав найбільшу цікавість. Заселившись до готелю, ми пішли гуляти, і було таке враження, що в нас обох зараз відкрутиться голова від краси навколо, бо весь час ми дивились то праворуч, то ліворуч, то вгору. За перші три дні ми пройшли пішки аж 65 кілометрів. Ноги болять, але вражень море – від Колізею, Ватікану, фонтана Треві. Все просто супер і в мене таке відчуття, ніби ми тут вже місяць.

На якісь екскурсії ви записалися? Чи Вам з дівчиною подобається самостійно пізнавати місто?

Ми були на екскурсії з гідом у Колізеї та Римському форумі. Екскурсовод дуже цікаво розповідав про римську історію, показував місце, де сталася кремація Юлія Цезаря, а також пруди з питною водою, що краща за бутильовану. До Ватикану ми на екскурсію вирішили не йти, бо там цілих 9 кілометрів галерей у музеї, і нас це не привабило. Але ми ліфтом піднялися на верхівку Собору Святого Петра.

Вам вдалося зустріти світанок чи захід сонця в Римі?

Так, ми зустріли захід сонця. А також були на площі Венеції, коли з’явилась перша луна. Це було дуже гарно – білосніжна площа, а над нею пливе луна!

Гастротур вже встигли зробити?

Ми скуштували пасту – карбонару і болоньєзе, а також лазанью і піцу, яка тут на кожному кутку.

Олександр зареєстрував близько 25 кодів та виграв сертифікат на подорож

Розкажіть, піца в Італії дійсно така крута та неперевершена?

Від нашої піци вона дуже відрізняється. Хоча, що цікаво, піца тут бідна – лише тісто, сир, томати і більше нічого. Проте, це все одно дуже смачно.

Зараз ви в Римі, мандруєте містом і надихаєтесь красою його куточків. А чи пам’ятаєте ви той момент, коли вам зателефонували і повідомили про виграш?

Це був робочий день, я вже повертався додому з офісу. Поки їхав у маршрутці, зайшов на сайт акції і побачив останні 4 цифри власного номера телефону. Я подумав, що не може такого бути, адже мені повинні були б подзвонити чи якось повідомити офіційно. Я приїхав додому, але вже за кілька годин мені зателефонували і привітали з виграшом.


Після розмови я сказав своїй дівчині – вона дуже зраділа! За умовами акції я мав пред’явити кришечку, яка лишилася у мене на роботі. Я швидко їду вночі на роботу і знаходжу кришечку. Коли я тримав її в руках, то ці вируючі емоції всередині не зміг би передати словами!

Чому Ви обрали саме Італію?

Італія вже давно мене приваблювала. Минулого року ми відпочивали в Чорногорії. Цього року планували їхати до Іспанії, але мені посміхнулася вдача – я виграв тур. Був вибір: Греція або Італія. Ми вирішили зупинитись на Італії і не пошкодували.

Аби виграти, ви багато кодів зареєстрували?

Я зареєстрував десь 20-25 кодів. Так сталося, що на обід ми з колегами виходимо з офісу, щоб перезавантажитись, і я кожного разу брав по пляшці Coca-Cola та реєстрував код.

До речі, Coca-Cola подобається мені з дитинства. Для нас це було свято, коли батьки виводили нас в кафе і купляли по пляшці Coca-Cola.

Що Ви ще плануєте зробити в Римі? Які сувеніри бажаєте придбати собі та друзям?

Ми ще хотіли б відвідати Сади Боттічеллі та з’їздити до Тірремського моря. Що стосується сувенірів, то собі та друзям купимо статуетки Колізею, а для рідних – годинники з орнаментом Рима та лімончелло. Для моєї дівчини ми вже зробили шоппінг, тож вона дуже щаслива.

Та це просто ідеальна відпустка!

Так, згоден, адже в Римі поєдналося все: і культурний відпочинок, і море, і гастротур, і шопінг.